999 rezultate për

shendetesore

Pati ethe dhe këputje, mjekët konfirmojnë gjendjen më të fundit shëndetësore të Janullatos Kryepeshkopata e Shenjtë e Shqipërisë reagoi në lidhje me gjendjen shëndetësore të Kryepiskopit Anastas Janullatos. R
10 vite me probleme shëndetësore, si erdhi fundi i Maradonës? Bota e sportit veçanërisht e futbollit është shokuar. Lajmi për vdekjen e legjendës Diego Armando Maradona ka prekur të
Maradona në gjendje të rëndë shëndetësore Diego Armando Maradona është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ky është lajmi i fundit që vjen nga Argjentina. Ish fi
20 arsye pse duhet të konsumoni arra, efektet shëndetësore që ka Arra është një ndër frutat më të shëndetshme për shëndetin e njeriut. Mjekët e rekomandojnë atë pasi kanë zbuluar dobitë
Arrestohet autori i sulmit në Qendrën Shëndetësore në Elbasan Policia ka vënë në pranga autorin e sulmot të qendrës Shendetësore në lagjen "Skënderaj" në Elbasan. Njoftimi i pl
Dy javë tek Infektivi, si është gjendja shëndetësore e këngëtares shkodrane Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.
Infektohet me Covid-19, Lei Kraja kthen shtëpinë në studio televizive (FOTO LAJM) Moderatorja sportive e ‘Digitalb’ Lei Kraja zbuloi me atë disa videove në llogarinë e saj se është infektuar me ‘Covid-1
71 viktima në 24 orët e fundit në Greqi 71 pacientë kanë ndërruar jetën gjatë 24 orëve në Greqi. Po ashtu janë regjistruar edhe 1698 raste të reja me koronav
Makina përplas këmbësorin në Korçë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Korçës, ku një mjet ka përplasur një person. Ai është tran
Imzot George Frendo me COVID-19, dërgohet në Itali pas përkeqësimit të gjendjes shëndetësore Arqipeshkëvi i Tiranë-Durrësit e njëkohësisht presidenti i Konferencës Ipeshkvore të Shqipërisë, Imzot George Frendo, ës
U nda nga jeta, i jepet lamtumira e fundit Koço Devoles COVID-19 i mori jetën artistit të madh Koço Devole, të cilit ditën e sotme miq, kolegë e të afërm i dhanë lamtumirën e
Koronavirusi i merr jetën ish-deputetit të PS Ish-deputeti i PS-së dhe mundësi i njohur, Shkëlqim Troplini ka humbur jetën sot si pasojë e infektimit me Covid-19.
Vendimi i organeve shëndetësore shkakton rrëmujë me grumbullimin e Italisë Zyrat Shëndetësore Lokale në Itali kanë krijuar një kaos pasditen e djeshme, pasi kanë urdhëruar izolim në mirëbesim të
Juventusi i shqetësuar, Ronaldo i dëmtuar dhe Dybala me probleme shëndetësore Juventus nuk po bën aspak mirë në kampionat dhe dje në mesditë, kur pritej të bënte kthesën në një transfertë të vështir
Moradona shtrohet në spital, nuk dihet cilat janë komplikacionet shëndetësore Legjenda Diego Maradona u shtrua në spital në La Plata mbrëmë. Në këtë moment nuk ka ndonjë informacion specifik për
Legjenda gjermane Gerd Muller në gjendje të rëndë shëndetësore, flet gruaja: Ka mbyllur sytë dhe po shuhet Legjenda gjermane, Gerd Muller, po shkon drejt shuarjes. Këtë e thotë bashkëshortja e tij, e cila shprehet se gjendja
Basha sulmon sërish Ramën: Situata po shkon drejt kolapsit Kryedemokrati Lulzim Basha është shprehur së fundmi se kryeministri Edi Rama ka humbur kontrollin e situatës përsa i për
Duhet të ndaloni! Dëmet shëndetësore që shkakton manikyri janë të frikshme Siç është bërë e ditur tashmë, manikyri duhet të përdoret sa më rrallë. E keni vënë re të gjitha që pas një përdorimi të
Të gjitha cilësitë shëndetësore dhe vlerat dietike të kungullit të vjeshtës Ashtu si të gjithë të perimet me ngjyrë të verdhë dhe portokalli, kungulli është i pasur në vitaminë A. Është veçanërish
Grevistja dërgohet me urgjencë në spital, naftëtaret: Pagat ose vdesim këtu! Një greviste naftëtare në Ballsh është dërguar me urgjencë në spital pasi i është përkeqësuar gjendja shëndetësore. S