999 rezultate për

shendetesise

Helmimi në mitingun e PD, ushtria e Garda nisin hetimet Për më shumë se 4 orë, një pjesë e bulevardit “Dëshmorët e Kombit” ishte një skenë krimi për policinë. Uniformat blu
Helmimi i demokratëve, reagon zyrtarisht Ministria e Shëndetësisë Pas helmimit në masë të ndodhur dje në mitingun e Bashës ku dhjetra të helmuar i janë drejtuar spitalit për mjekim, ka r
Ahmeti: Ministria e Shëndetësisë dhe Pushtetit Lokal i takon Aleancës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë Qendrore në Reçicë të Vogël ka konfirmuar emrat e mi
Ministria e Shëndetësisë dhe Pushtetit Lokal i shkojnë Aleancës Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë Qendrore në Reçicë të Vogël ka konfirmuar edhe emrat
Ja cilat ministri pritet të marrë Ziadin Sela Takimi i ditës së sotme mes Ahmetit Selës dhe Zaevit i kanë dhënë fund bisedimeve për formimin e qeverisë së re. Mës
Ahmeti: Ministria e shëndetësisë i takon shqiptarëve Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka thënë pas mbledhjes në seli, se ende nuk është marrë asnjë vend
Kush është Arben Beqiri, kirurgu i njohur që do drejtojë ministrinë e Shëndetësisë Arben Beqiri pritet të mbajë nga nesër postin e ministrit të ri të Shëndetësisë, si propozim i Partisë Demokratike, në b
Marrëveshja me Bashën, 6 ministrat e Ramës që ikin (FOTO LAJM) Marrëveshja Rama-Basha parashikon largimin e gjashtë ministrave aktual, të cilët do të zëvendësohen nga emra të tjerë, t
Sulme kibernetike në spitalet britanike, anulohen të gjitha operacionet Spitalet britanike u detyruan t’iu shmangen thirrjeve të bëra në ndihmën e shpejtë për shkak të dyshimit për sulme kiber
U vdes foshnja, ministrja e Shëndetësisë interesohet 3 ditë pas vdekjes (FOTO LAJM) Shëndetësia vazhdon të jetë një ndër hallkat më të dobëta të shtetit social në Shqipëri. Një familje ka denoncuar ra
Shkon të vizitojë policët e lënduar, ministri i Shëndetësisë “pështyhet” në fytyrë Pas trazirave që ka përshirë Maqedoni dhe lëndimin e një numri të madh policisësh dhe politikanësh, ministri i Shëndetë
Rritet numri i vdekjeve foshnjore në Maqedoni Maqedonia ka shënuar një rritje të numrit të vdekjeve foshnjore, e cila sipas raportit më të fundit, ka ardhur për Shkak
DETAJET/ Ministria e Shendetësisë: Makolli nuk kishte bakterie Ministria e Shëndetësisë e përjashton mundësinë e prezencës së vezëve-cisteve të parazitëve në feces, siç ishte përfolur
Ministria e Shëndetësisë: Ja në çfarë gjendje erdhi Makolli ​Ministria e Shëndetësisë së Kosovës, me anë të një njoftimi për medie, ka thënë se Naser Makolli, dëshmitari i As
Rama zgjedh ish-administratorin e një televizioni në krye të QSUT-së Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur se kush do të jetë në krye të të QSUT-në në muajt në vijim. Pas dorëheqjes së Ogert
Zbulohen pamje kur ministrja e Shëndetësisë i bënte dhurata Edi Ramës (FOTO LAJM) Ogerta Manastirliu më 13 mars, gjatë një aktiviteti të organizuar në Fakultetin e Stomatologjisë ka përjetuar një nga mo
Rama hap "thesin" për mjekët: Shpërblime të majme për ata që lenë qytetin duke shkuar në fshat Rama mori pjesë në një aktivitet të QSUT-së së drejtuar nga Ogerta Manastirliu, ministrja e re e Shëndetësisë fill pas s
Rama prezanton projektet në QSUT: Ndryshimet rrënjësore falë ministres së re Kryeministri Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme projektet e reja për QSUT në një aktivitet të Fakultetit të Stomatolog
Beqaj: Referimi Elektronik, një tjetër hap drejt digjitalizimit të shëndetësisë Pas vënies në zbatim të Recetës Elektronike dhe Nënshkrimit Elektronik, Referimi Elektronik është hapi i radhës i Minist
Protesta e opozitës, reagon Beqaj: Absurde, përpjekje për bllokimin e Vettingut Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka reaguar mbi protestën e opozitës e cila ditën e sotme po mbyll ditën e 9 të prote