999 rezultate për

shendetesi

Çfarë ndodhi që Kosova mbeti pa vaksina?! Derisa vendet e rajonit kanë filluar vaksinimin e qytetarëve kundër COVID-19, në Kosovë ende nuk ka arritur vaksina kund
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.972 testime, ndërsa janë regjistruar 582 raste t
"As shëndetësi falas dhe as taksa të ulura", Basha zbulon dështimet e Ramës në prag zgjedhjesh Tashmë prej disa ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha poston në rrjetin social Facebook premtime të cilat
Morata dhe virusi misterioz, ja e vërteta Ku ka përfunduar Alvaro Morata? Sulmuesi i Juventusit, pas një fillimi të jashtëzakonshëm të sezonit, duket se është
Gjermania kundër testeve të shpejta ndaj koronavirusit Mësuesit dhe personeli i kopshteve ditore do të vaksinohen kundër koronavirusut më herët se ishte planifikuar më parë. P
Shëndetësia në zi! COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur (FOTO LAJM) COVID-19 ka shkaktuar një tjetër viktimë nga radhët e bluzave të bardha. Mësohet se ditën e sotme është ndarë nga jet
Kosova ende pa vaksina anti-covid, Ministria e Shëndetësisë hesht Kosova është i vetmi vend në rajon që ende nuk ka nisur vaksinimin anti-Covid-19, edhe pse është paralajmëruar se vaksin
Nuk i mbajti premtimet? Basha thumbon Ramën Kreu i PD, Lulzim Basha e ka nisur ditën me një postim në rrjetin social Facebook, ku shkruan se Rama në vitin 2013 prem
Vodhi 30 mln lekë, arrestohet ekonomisti i shëndetësisë Edlir Sejdini, ekonomist në qendrën shëndetësore numër 3 në qytetin e Elbasanit është vënë në pranga. Sipas Abc News
Zbardhen shifrat: 12 viktima e 775 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 2698 testime, 972 të shëruar, 775 raste të reja dhe 12 humbje jetë në 24 orët e fundi
Shifra alarmante! Kaq viktima e kaq të infektuar u shënuan në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3994 testime, 740 të shëruar, 1152 raste të reja dhe 12 humbje jetë në 24 orët e fund
Hasani: Nuk do të aplikoj për vaksinën deri sa aplikacioni nuk është në gjuhën shqipe Aplikacioni elektronik i vaksinimit është vetëm në gjuhën maqedonase. Ndërkaq nga Ministria e Shëndetësisë për NMK-P
Basha: Tirja është produkti i vetëm i qeverisë për shëndetësinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur nga selia blu pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama, të bëra
Kosovarët do pajisen me "pasaportë COVID-19” pas vaksinimit Kosova pritet që gjatë muajit shkurt të marrë 100 mijë vaksina nga skema e njohur si “COVAX”, e cila para disa ditësh dh
Vaksinat kineze në Maqedoni, detajet e marrëveshjes "top secret" Marrëveshja për furnizim të vaksinave anti kovid u nënshkrua me prodhuesin kinez “Sinofarm”. 200 mijë dozat e para prite
Shifra rekord! Kaq raste të reja e kaq viktima u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4539 testime, 656 të shëruar, 1130 raste të reja dhe 13 humbje jete në 24 orët e fund
Shifra alarmante! Rriten ndjeshëm rastet e reja dhe viktimat nga COVID-19 COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 4270 testime, 676 të shëruar, 1089 raste të reja dhe 15 humbje jete në 24 orët e fund
Rekord! Shifra alarmante të infektuarish me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3974 testime, 585 të shëruar, 1052 raste të reja dhe 14 humbje jete në 24 orët e fund
Vaksina anti-covid fut në sherr 2 ish-Ministrat e Shëndetësisë: Plak i rrjedhur! Dy ish-Ministrat e Shëndetësisë, Tritan Shehu dhe Gjergji Koja janë përplasur me njëri-tjetrin mbrëmjen e sotme në emisi
Rekord i zi! Mbi 1000 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3849 testime, 581 të shëruar, 1007 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundi