999 rezultate për

shena

KiE: Situata në Maqedoni dramatike, integrimi në rrezik Vëzhguesit e Këshillit të Evropës kanë shprehur shqetësimin e tyre lidhur me ngjarjet e fundit në Maqedoni. Sipas kryesu
EULEX-i falënderon për mbështetjen EULEX ka falënderuar për mbështetjen e gjithanshme dhe ngushëllimet që ka marrë pas vrasjes së anëtarit të stafit, Audri
Shenasi Xheladini zgjidhet kryetar i degës së RDK-së në Kumanovë Pas zgjedhjes për kryetar të Kuvendit Qendror të RDK-së të kryetarit të deritashëm të degës së Kumanovës – Zenun Ismaili
Realin e pret Bayerni (VIDEO) Reali i Madridit, i cili e kishte fituar edhe ndeshjen e parë në Qipro kundër Apoelit me rezultatin 3:0, sonte në Santia