999 rezultate për

shen

Burrat e martuar me këto shenja horoskopi janë më të lumtur Sipas astrologëve, burrat që janë martuar me gra që i përkasin shenjave të Gaforres, Dashit dhe Luanit, janë më të lumtu
Parashikimi i Meri Shehut: Kjo shenjë do të zbulojë një sekret familjar Dashi Nje dite e qendrueshme kjo persa i perket optimizmit dhe frymezimit ne lidhje me punen dhe situata qe kerkojne se
Bino: Jemi në situatë kritike, të hënën merren masat e reja ndaj COVID-19 Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ka bërë me dije se të hënën
Pesë shenjat e horoskopit që e kanë të vështirë të bien në dashuri! Të parët në listë janë Binjakët. Ama, kur kjo shenjë dashuron, dashuron në 360 gradë. Nuk ekzistojnë të mesme për
Kuroni diabetin dhe sëmundjet e frymëmarrjes me karafil Karafilat janë sythat e lules së pemëve të familjes Myrtaceae. Me emrin shkencor Syzgium aromaticum, kjo bimë është e lo
Rama sulmon Bashën dhe Kryemadhin: Njëri kukull në duart e gogolit, tjetri "mamadhi" Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Berat nga ku ka folur lidhur me kreun e opozitës Lulzim Basha dhe gjithas
Dojna i vë kushte Vlashentit, nëse nuk e propozon kështu nuk ka martesë (FOTO LAJM) Pas daljes së tyre të parë publike si çift, Dojna dhe Vlashenti janë bërë një nga çiftet më të komentuar në media e në r
Shenjat që tregojnë se keni nevojë për një vizitë gjinekologjike Keni enjtje të vaginës dhe kruajtje Këto simptoma mund të shkaktohen nga shampoja që përdorni kur bëni banjë, menopau
Napoli fiton por eliminohet nga Europa League (VIDEO) Napoli është treguar i pafuqishëm në sfidën e kthimit ndaj Granadës dhe nuk ka shkuar më shumë se fitorja 2-1, duke u el
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.972 testime, ndërsa janë regjistruar 582 raste t
Nuk ndalet as në moshën 50 vjeçare, "Pantera e Zezë" pozon e zhveshur (FOTO LAJM) Për të hequr dorë nga fama e ikonës së bukurisë, Naomi Campbell as që e mendon. Nofkën "Pantera e Zezë", e ka fituar duk
10 zakone higjienike që shkatërrojnë fshehtas shëndetin tonë Shumica prej nesh janë të sigurt se e bëjnë gjithçka si duhet. Por e vërteta është se ne bëjmë gabime të cilat na kushto
Yuri Kim porosit Bashën: Listat e kandidatëve për deputet të jenë të pastra Ambasadorja Yuri Kim ka reaguar përmes një postimi në Tëitter ku bën me dije se SHBA pret që listat e kandidatëve për de
"As shëndetësi falas dhe as taksa të ulura", Basha zbulon dështimet e Ramës në prag zgjedhjesh Tashmë prej disa ditësh, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha poston në rrjetin social Facebook premtime të cilat
3 shenja të horoskopit me të cilat ka më shumë gjasa të martoheni, bazuar në shenjën tuaj! Nëse besoni sadopak në fuqinë e astrologjisë, ndoshta sot po gjejmë shenjën e bashkëshortes/it tuaj të ardhshëm. Lis
Rama tall Bashën: Fli gjumë vëlla, për ty paska qënë kjo dynja! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama nuk i ndal sulmet plot ironi ndaj kryedemokratit Basha. Rama ka sulmuar mbrëmjen e sotme kryede
Njerëzit me zemër të gjerë i përkasin këtyre 2 shenjave të horoskopit Ekzistojnë disa njerëz të cilët bëjnë gjithçka për të tjerët. Njerëzit me zemër të gjerë i përkasin shenjave të horos
Rome me gjyshen magjistare? Meri Murrizi reagon e revoltuar ndaj thashethemeve “Love Story” u finalizua mbrëmjen e së hënës me një çift, Saimir-Meri. “Princi modern” zgjodhi vajzën nga Elbasani s
Arrihet marrëveshja, Nard Ndoka pranon koalicionin me Bashën Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ishte aleati i vetëm që nuk kishte arritur marrëveshjen me kreun e opozitës, Lu
Dele Alli shënon supergol (VIDEO) Dele Alli ka realizuar një gol të çmendur me rofishatë. Sido që të jetë, kohë pas kohe ai po merr minuta, ashtu si në