999 rezultate për

shemtuar

Meta nuk i ndahet Ramës: Akt i shëmtuar, shkeli një marrëveshje! Gjatë intervistës në "Tempora", presidenti i Republikës Ilir Meta, teksa komentoi votimin e djeshëm në Parlament të ndry
Sherr masiv, ngjarje të shëmtuara në klasiken, PSG-Marseille (VIDEO) Marseille fitoi 0-1 përballë PSG për herë të parë që nga viti 2011. Ndeshja ishte e tensionuar nga fillimi, por fund
Kujdes kë quani të shëmtuar, vajzat që bën transformime drastike dhe meshkujt u dashuruan (FOTO LAJM) Me kalimin e viteve apo nga rrethana të tjera, fytyra dhe trupi i njeriut ndryshojnë shumë. Një model i ri flokësh, pak
Kujdes kë quani të shëmtuar, vajzat që bën transformime drastike dhe meshkujt u dashuruan (FOTO LAJM) Me kalimin e viteve apo nga rrethana të tjera, fytyra dhe trupi i njeriut ndryshojnë shumë. Një model i ri flokësh, pak
Të shëmtuara? Këto shapka bënë namin gjatë karantinës (FOTO LAJM) Teksa përgatitemi për një verë të pasigurtë, duket se shumë prej nesh po vendosin rehatinë në krye të listës kur bëhet f
"E shëmtuara Beti" bëhet nënë, zbuloni gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Ylli i "E shëmtuara Beti", America Ferrera, ka lindur fëmijën e dytë. Aktorja, 36 vjeç dhe bashkëshorti i saj Ryan Pi
Të shëmtuara? Shapkat që s'do i vishnit kurrë po kthehen në trend nga vajzat e famshme (FOTO LAJM) Çizmet Uggs janë ndër më të njohurat dhe më të përdorurat në stinën e dimrit. Disa i adhurojnë, disa i urrejnë, ndërsa p
Shfaqja e shëmtuar e tifozëve, Bayern: Na vjen turp, do marrim masa Një episod i shëmtuar e regjistrua ditën e djeshme në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe Hoffenhaim. Tifozë "bavarez" shpal
Të shëmtuara? Shapkat që s'do i vishnit kurrë po kthehen në trend nga vajzat e famshme (FOTO LAJM) Çizmet Uggs janë ndër më të njohurat dhe më të përdorurat në stinën e dimrit. Disa i adhurojnë, disa i urrejnë, ndërsa p
Arrigo Sacchi ironizon derbin: Pres një ndeshje të shëmtuar Arrigo Saki, në cilësinë e Mjeshtrit të Madh të futbollit italian, ka analizuar derbin e Milanos. Nga ekipet deri te tra
A është kjo pema më e shëmtuar e festave të fundvitit? Stafi i aeroportit sqaroi se ata përdorën objekte të ndaluara nga hyrja në aeroplan dhe të cilat u konfiskuan nga pasagj
Tayna e di mirë ç'tu thotë atyre që e quajnë të shëmtuar (FOTO LAJM) Ka kaluar një vit që nga dita që dikush iu lut Taynës të bëjë hundën “sepse do ishte më mirë.” Tani, duhet të përballet
"Shëmtuar dhe palidhje", kostumografja e Top-it kritikon keq VIP-at në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit "Kënga Magjike 2019". VIP-at patjetër që u kuruan dhe u munduan t
Dajana gjen formën e shëmtuar për të mbrojtur "Zogun e Tiranës": Ishalla tërmeti ju sjell në vete (FOTO LAJM) Në një postimi në rrjetet sociale, moderatorja Dajan Shabani ka publikuar një status ku sipas saj njerëzit kënaqen për f
Habit Spartak Ngjela: Një grua e shëmtuar mbetet e shëmtuar (VIDEO) Këtë të mërkurë, një ndër të ftuarit në emisionin ‘Soiree’ nga Jonida Shehu ishte avokati i njohur Spartak Ngjela. Ai ka
9 ilustrime që tregojnë realitetin e shëmtuar të shoqërisë sonë (FOTO LAJM) Ka disa gjëra dhe mentalitete që sado fort që të përpiqemi duket se kërkojnë kohë për tu zhdukur. Të tilla janë pabar
Fansi e quan të shëmtuar, William Levy ia mbyll gojën me përgjigjen epike (FOTO LAJM) William Levy është një ndër aktorët më të pashëm spanjollë. Ai ka rënë gjithmonë në sy për pamjen dhe vajzat që në da
Nga jashtë duket e shëmtuar dhe e vogël, por brenda është tjetër gjë (VIDEO) Shtëpitë e vogla po bëhen gjithnjë e më shumë të popullarizuara në vende të ndryshme të botës. Një shembull i mirë ës
Një lëmsh i shëmtuar, nusja ia plas të qarës kur sheh tortën që kishte porositur Një grua ka përfunduar duke qarë në ditën e saj të dasmës pasi ka parë tortën që i ka sjellë pasticeria ku e kishte poro
Momenti i shëmtuar bën xhiron e botës, prandaj duhet bërë kujdes në avion Një fotografi e shpifur ka qarkulluar kudo në rrjet ditën e sotme. Një çift ka vendosur këmbët në tavolinat e vogla t