999 rezultate për

shembullore

Nga një vajzë shembullore në eskortë, zbulohet sekreti i errët pas vdekjes së 18 vjeçares Një violiniste profesioniste gjeti vdekjen, më 7 mars të vitit të kaluar, ndërkohë që vetëm tani ka zbardhur gjithcka.
"Jemi shembullorë, jo katranjosë", studentët pastrojnë rrugën pas protestës (FOTO LAJM) Studentët të cilët ditën e sotme kanë protestuar para Ministrisë së Arsimit ku kërkuan plotësimin e 4 kërkesave. Pav
Nga një vajzë shembullore në eskortë, zbulohet sekreti i errët pas vdekjes së 18 vjeçares Një violiniste profesioniste gjeti vdekjen, më 7 mars të vitit të kaluar, ndërkohë që vetëm tani ka zbardhur gjithcka.
Ka humbur 19 vjeçarja nga Studeniçani Arife Kurtishi (19) nga fshati Studeniçan, ka humbur. Familjarët thanë për SHENJA se ajo ka dalë nga shtëpia që nga 05.1
Vrau veten me armën e shërbimit, koleget: Ishte vajzë shëmbullore Ditën e sotme në fshatin Katund në Sukth të Durrësit humbi jetën një police 23-vjeçare pasi u vetëvra me armën e saj të
Emrat/ Ja cilët janë 22 drejtorët shembullorë të Policisë (FOTO-VIDEO) Gjatë një pritje të zhvilluar me rastin e festave të fundvitit, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka shpërndarë
Nora Istrefi, një mama shembullore Teksa më herët fansat e kritikuan për veshjen e saj, tashmë Nora Istrefi ka rrëmbyer zemrat e ndjekesve në Instagram tek
Rama: Gati për një fitore shembullore Kandidatët e PS dhe të LSI të cilët do të kandidojnë në zgjedhjet e 21 qershorit për bashkitë e qyteteve në vend, janë m
JLo pranë fëmijëve (FOTO LAJM) Ajo është një femër në karrierë, por pas nuk lë edhe fëmijët. I referohemi këngëtares JLo, e cila në një foto të postuar
Elif, aktore dhe nënë shembullore për binjaket (FOTO LAJM) E ashtëquajtura Elif në telenovelën “Diamant dhe Dashuri”, i duhet të sakrifikojë së bashku me bashkëshortin e saj i cil
Supermodelja Kerr, një nënë shembullore për Flynn (FOTO LAJM) Pavarësisht se edhe më herët thanë se Miranda Kerr po shijon një romancë të re, tashmë modelja hedh poshtë këto thasheth
Çiljeta një nënë shembullore (FOTO LAJM) Çiljeta përpos dashurisë që ka për këngën, një pjesë të madhe në zemrën e saj e zënë djali i vogël. Fotot që ka përc
Eneda, mamaja shembullore (FOTO LAJM) Eneda Tarifa gjithmonë e ka vënë në dukje se sa kujdes i dedikon vajzës së saj të vogël, e ndërsa këtë radhë asaj i ka d
Fatma, një mami shembullore (FOTO LAJM) Nuk ka kaluar shumë kohë që ka sjellë në jetë fëmijën e saj, e ndërsa Fatma ndihet e bekuar. Ajo ka postuar fotot e saj
Braçe ironizon Berishën: Thotë se Ristani s'ka qenë në burg, tallje shembullore b….! Pas reagimit të Sali Berishës në rrjetin social Facebook sa i takon deputetit Ristani, në heshtje nuk ka qëndruar edhe E
Ndryshim rrënjësor për vajzën, Rezarta një nënë shembullore (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, çdo ditë e më tepër po publikon foto të vajzës së saj të vogël. Ndonëse ka pak kohë që është largua
Xhemi Shehu, një nënë shembullore (FOTO LAJM) Xhemi Shehu, e cila tashmë është prezantuesja në “E diell”, prej disa vitesh ka formuar personalitetin e saj si një mode
Një nënë shembullore, Gwen Stefani fotografohet me djalin 3 muajsh Këngëtarja 44-vjeçare Gwen Stefani është fotografuar në rrugët e Los Anxhelesit me fëmijën e saj 3-muajsh, Apollo. Ajo n
Jessica Alba një nënë shembullore (FOTO LAJM) Jessica Alba mbetet një nënë e përkushtuar, ndërsa daljet së bashku me familjen janë gjithmonë e më të shpeshta. Ajo ësh
Maqedoni-Izrael, marrëdhënie shembullore Bashkëpunimi mes Republikës së Maqedonisë dhe Izraelit është në nivel jashtëzakonisht të lartë. Lidhjet mes dy vendeve b