999 rezultate për

shembullor

Zjarrvënia në KZAZ-në e Shkodrës, reagon Rama: Do marrin ndeshkim shembullor Kryeministri Edi Rama ka reaguar në tëitter në lidhje me përplasjet dhe incidentin që ndodhi këtë mbrëmje në Vaun e Dejë
Ngacmoi seksualisht gjyqtaren, futbollisti merr dënim shembullor Një 14-vjeçar është pezulluar nga futbolli për një vit në Itali pasi hoqi pantallonat e tij para një gjyqtareje femër dh
Ballistëve nuk i pritet, Shkëndija rrezikon dënim shembullor (FOTO LAJM) Shkëndija e Tetovës e ka fituar tashmë titullin kampion të Maqedonisë së Veriut, teksa ditën e sotme zhvillon një takim
Bashkëshortja bukuroshe e El Chapos çudit jurinë: E kam burrin shembullor (FOTO LAJM) Bashkëshortja e trafikantit El Chapo ka çuditur jurinë në Brooklyn të SHBA-ve ku edhe ai po gjykohet duke thënë se ai ës
Nga një vajzë shembullore në eskortë, zbulohet sekreti i errët pas vdekjes së 18 vjeçares Një violiniste profesioniste gjeti vdekjen, më 7 mars të vitit të kaluar, ndërkohë që vetëm tani ka zbardhur gjithcka.
"Jemi shembullorë, jo katranjosë", studentët pastrojnë rrugën pas protestës (FOTO LAJM) Studentët të cilët ditën e sotme kanë protestuar para Ministrisë së Arsimit ku kërkuan plotësimin e 4 kërkesave. Pav
Dogji flamurin shqiptar, Ivan Bogdanov kthehet në një tifoz shembullor U luajt ditën e ndjeshme ndeshja e vlefshme për grupet e UEFA Champions Leagues mes skuadrës së Napolit dhe Crvena Zvezd
Nga një vajzë shembullore në eskortë, zbulohet sekreti i errët pas vdekjes së 18 vjeçares Një violiniste profesioniste gjeti vdekjen, më 7 mars të vitit të kaluar, ndërkohë që vetëm tani ka zbardhur gjithcka.
Leo Messi një baba shembullor, shoqëron fëmijët në shkollë (FOTO LAJM) Lionel Messi, pavarësisht famës dhe angazhimeve të shumta sportive, e bën më së miri detyrën e babait shembullor. Kj
Valdrin Sahiti sapo tregoi se është një baba shembullor (FOTO LAJM) Valdrin Sahitin pak kohë më parë ka kurorëzuar lidhjen e tij në martesë me Edita Ramadanim. Tashmë ata janë bërë pri
Noli Nushi: Visar Ymeri ishte kryetar shembullor Koordinatori i Sekretariateve të Vetëvendosjes, Nol Nushi, ka lavdëruar Visar Ymerin i cili dha sot dorëheqje nga kreu i
Stine shembullor, me gruan për jetë nate “Ma more zemrën” ishte kënga që e shpërbleu me kupë Ernest Dukën (Stine) në finalen e “Kënga Magjike 2017”. Dhe, naty
Ka humbur 19 vjeçarja nga Studeniçani Arife Kurtishi (19) nga fshati Studeniçan, ka humbur. Familjarët thanë për SHENJA se ajo ka dalë nga shtëpia që nga 05.1
Isco nuk është vetëm një lojtar i shkëlqyer por dhe një baba shembullor (VIDEO) Isco po vazhdon të shijojë momentet me djalin e tij dhe këtë po e tregon nëpërmjet postimeve në rrjetet e tij sociale.
Gjest shembullor i lojtarëve të Prishtinës Lojtarët e Prishtinës kanë bërë një gjest shembullor gjatë ditës së sotme. Gjatë qëndrimit të tyre në Gjakovë, ku po
Vrau veten me armën e shërbimit, koleget: Ishte vajzë shëmbullore Ditën e sotme në fshatin Katund në Sukth të Durrësit humbi jetën një police 23-vjeçare pasi u vetëvra me armën e saj të
Rama i gëzuar për kapjen e grabitësve: “Qentë le të lehin, karvani do shkojë përpara” Kryeministri i vendit, Edi Rama ka reaguar menjëherë, pas arrestimit të 4 autorëve të dy grabitjeve të bankave të ndodhu
Mondi, polici shembullor merr dhuratën e jetës Gjatë mbrëmjes së sotme, në emisionin 'Dua të të bëj të lumtur', është publikuar historia e Mondit, polic i qarkullimit
Emrat/ Ja cilët janë 22 drejtorët shembullorë të Policisë (FOTO-VIDEO) Gjatë një pritje të zhvilluar me rastin e festave të fundvitit, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako, ka shpërndarë
Fevziu një baba shembullor (FOTO LAJM) Gazetari Blendi Fevziu, si të gjithë personazhet publikë mundohet që jeta e tij personale të mos marrë shumë fokus. Por