999 rezultate për

shembet

Momenti i frikshëm kur shembet pallati pas tërmetit të fuqishëm që shkundi Turqinë (VIDEO) Ky është momenti kur një pallat shumëkatësh është shembur pas tërmetit të fuqishëm që goditi Egjeun, Turqinë dhe Greqinë
Meta reagon sërish për Kodin Zgjedhor: Ky mur do të shembet nga 3 milionë shqiptarë Presidenti i vendit Ilir Meta ka reaguar sërish lidhur me miratimin për ndryshimin e Kodit Zgjedhor. Sipas Metës, pop
Aksidentohet makina e policisë, shembet muri rrethuesi një banese Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin nacional Korçë – Pogradec. Burimet bëjnmë me dije se fugoni i polic
Shembet shkëmbi në Britani, dy pushues shpëtojnë mrekullisht (VIDEO) Një copë e madhe shkëmbi u shemb në një atraksion turistik në Britaninë e Madhe, ndërsa dy pushues që ndodheshin mbi të
Shembet shtëpia e Nexhmije Hoxhës (VIDEO) IKMT ka shembur sot shtëpinë ku ka jetuar Nexhmije Hoxha. Punonjës të IKMT-së dhe të Bashkisë së Tiranës po nxjerrin sen
Shembet pallati i VIP-ave në Durrës, dëmtohen banesat përreth IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar sot në Durrës pallatin 6 katësh që njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave
Pallati pa dëmtime do të shembet, zyrtari i Bashkisë së Lezhës del bllof kur flet për evakuimin e banorëve Problemet me akte-ekspertizat e pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit vazhdojnë të jenë prezente. Pjerin Fr
Maliqi: Këtij Parlamenti i ka ardhur fundi, të shembet (VIDEO) Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi tha se parlamenti është bërë qesharak teksa po zbaton masat ndaj koonavirusit,
Gati të shembet pallati 6 katësh në Durrës, bashkia u bën thirrje banorëve përreth Një tjetër pallat në Durrës, i dëmtuar nga tërmeti i 26 nëntorit po bëhet gati për tu shembur. Pallati 6 katësh nr.10
Pas Teatrit Kombëtar shembet edhe ai Eksperimental Vazhdon situata e tensionuar në Bulevardin para Ministrisë së Brendshme. Prej disa orësh Policia mban të rrethuar per
Do shembet edhe Teatri Eksperimental, London futet brenda ndërtesës Teksa Policia dhe artistët ishin në një tension dhe përplasje, drejtori i Teatrit Eksperimental Kiço Londo ka hyrë brend
Test logjik: A do shembet ura pasi të ulet zogu mbi makinë? Një urë e gjatë 20 km mund të mbajë një peshë deri në 2000 kg. Një makinë që peshon saktësisht 2000 kg fillon të ecë nga
Rama e thotë troç: Kam 20 vite që dua të shembet teatri! Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje për çështjen e Teatrit Kombëtar. Rama është shprehur në emisionin “Opinion” se
Lulzim Basha: Nëse shembet Teatri, do i vëmë flakën Tiranës! Kryedemokrati Basha ka mbajtur sot një takim me artistët dhe përfaqësuesit e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Takimi ës
Rama nuk tundet nga vendimi për Teatrin: Mezi pres të shembet Kryeministri Edi Rama gjatë takimit online me gazetarët është pyetur në lidhje me kalimin e truallit të Teatrit Kombëtar
Shembet dheu në minerë, humb jetën 52 vjeçari Një 52 vjeçar, me inicialet M.M. shtetas i Serbisë, ka vdekur të shtunën aksidentalisht, pas shembjes së dheut në një pj
Tërmeti e dëmtoi, shembet godina e gjimnazit "Sami Frashëri" në Tiranë Ndërtesat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit vazhdojnë të shemben. Inspektorati Kombëtar i Ndërtimit dhe Bashkia e
Koronavirusi sjell një të mirë në Itali, shembet ura gjigante e nuk ka asnjë viktimë! (FOTO LAJM) Pas çdo të keqeje, qëndron një e mirë- ky është rasti i shembjes së urës së Caprigliola-s në Itali, e cila falë bllokimi
I moshuari shembet në tokë dhe humb jetën në Shkodër Një 70 vjeçar është rrëzuar i vdekur sot në qytetin e Shkodrës. Abcneës raporton se 70 vjeçari kishte shkuar për të m
Shembet hoteli i përdorur si karantinë nga koronavirusi, humbin jetën 7 persona (FOTO LAJM) Hoteli i përdorur si karantinë kundër koronavirusit u shemb mbrëmjen e së shtunës në Kinën juglindoree si pasojë kanë hu