999 rezultate për

shekerinska

Milloshoski: Shekerinska blen fruta deti për 80.000 euro “Sheqerinska para vetëm 10 ditësh bëri furnizim me lajthi, bajame dhe fëstëkë për nevojat e tryezës së saj në Ministrinë
Sheqerinska kërkon anëtarësim në NATO për të larguar rusët nga Ballkani Integrimi në NATO, sipas ministres së Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska, do ta ul ndikimin rus në vend. Në intervistë
Shekerinska në Ditën e të ftuarve të lartë në stërvitjen “Saber Guardian 17“ Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot dhe nesër do të qëndrojë në Rumani, ku do të marrë pjesë në aktivitetet d
Sheqerinska dhe Reka konfirmojnë marrëdhëniet e mira Shqipëri-Maqedoni Ministrja e Mbrojtjes Radmilla Shekerinska sot u takua me ambasadorin e Republikës së Shqipërisë, Fatos Reka. Siç njo
Shekerinska: Nuk vendosim ne për Platformën Shqiptare (VIDEO) Zëvendës kryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska, gjatë një takimi që ka zhvilluar me gazetarët, ka thënë se LSDM-ja n
Shekerinska: Biseduam me BDI-në se si mund të dilet nga situata që ka imponuar Ivanovi (VIDEO) "Sot kishim takim të shkurtër me përfaqësues të BDI-së. Biseduam për çështje principiele, si Maqedonia të dalë nga kriza
LSDM paralajmëron ndryshime në funksionimin e Kuvendit Nënkryetarja e LSDM-së Radimila Shekerinska paralajmëroi ditën e sotme se po planifikohet të ndryshohet mënyra se si ka
Shekerinska: Frika bën çudira, Ivanovi mund ta tërhiqte komplet faljen Nënkryetarja e LSDM-së, Radmila Shekerinska në rrjetin social Facebook nëpërmjet një postimi ka shprehur zhgënjimin e sa
Shekerinska takon Hovin në Bruksel pa lajmëruar Në Bruksel po zhvillohet një takim i pa paralajmëruar i nënkryetares së LSDM-së, Radmila Shekerinska me euro deputetin b
Shekerinska: LSDM mbështetë çdo protestë të partive shqiptare Nënkryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska në përballjen që kishte me Ziadin Selen e LR-PDSH-së, në programin ”200”, n
Shekerinska: Kemi video për skandalet seksuale të ministrave të VMRO-së (VIDEO) Nënkryetarja e LSDM-së, Radmila Shekerinska, gjatë një daljeje në TV 24 Vesti, publikoi një tjetër "bombë", por kësaj he
Shekerinska, 2.000 euro/nata në vilën luksoze greke (FOTO LAJM) Vila në të cilën ka qenë e vendosur nënkryetarja e LSDM-së opozitare, Radmila Shekerinska, ndërsa gjendet në Detin Jon,
Zaev takon kryeministrin e Suedisë: Nuk ka zgjedhje të lira me Gruevskin Në kuadër të Kongresit të Partive Europiane Socialiste, e cila mbahet në Budapest, lideri i LSDM-së Zoran Zaev dhe nënkr
Shekerinska: Do publikohet e vërteta edhe për "Monstrën" (VIDEO) Nënkryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska, ka thënë në emisionin 360 gradë në Alsat-M, se do vazhdohet me publikimin
Shekerinska: Bashkë me "bombat" fillojmë dhe protestat Zv/kryetarja e LSDM-së Radmilla Shekerinska, në emisionin “Rruga Drejt” theksoi se me protestat e mbrëmshme në Kumanovë,
LSDM padit 21 persona për abuzimet me zgjedhjet LSDM ka dorëzuar sot në Prokurori 21 padi penale kundër më shumë se 17 personave të dyshuar për vepra penale gjatë proce
Shekerinska: Dëshmitë e LSDM janë edhe në Raportin e OSBE-së Zv/kryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska, thotë se argumentet që prezantoi LSDM në opinion vetëm se konfirmon pikat
Shekerinska: Presim monitorim aktiv të ndërkombëtarëve Kryetarja e LSDM-së Radmilla Shekerinska në emisionin "Vin Vin" të Olivera Trajkovskës ka thënë se LSDM dhe partitë opoz
Shekerinska: Nuk i kemi borxh askujt, do të publikojmë edhe "bombat" kundër BDI-së Nënkryetarja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, ka deklaruar se partia e saj nuk ka në plan të kursejë askënd, as VMRO-DPM
Shekerinska: Gruevski po shkel mbi qytetarët Zv/kryetarja e LSDM-së, Radmilla Shekerinska, akuzon kryeministrin Gruevski se po bën "puç" ndaj shtetit. Në një konfer