999 rezultate për

sheik

Ish-Miss-i shqiptar: Jetoj mes sheikësh në Dubai, në marrëdhënie me meshkujt jam mirë (FOTO LAJM) Ish-Miss-i shqiptar, Nikita Preka, e cila është diplomuar për ekonomi në Londër, ia ka dalë të punësohet në një kompani
E BUJSHME/ Jose Mourinho takim sekret me presidentin e klubit spanjoll E ardhmja e Jose Mourinho është ende e paqartë. Tekniku portugez nuk drejton një skuadër futbolli prej nëntorit të vi
Jahti 400 milion dollar zbarkon në Sarandë, kush është turisti VIP që vizitoi qytetin (FOTO LAJM) Ka mbërritur sot në Sarandë me Yachtin “Katara”, pronë e Emirit të Katarit, për një vizitë private, Sheikh Hamad Bin Kha
Siria sulmon ushtrinë turke: Pritet reagimi i ashpër i Ankarasë (VIDEO) Një avion i qeverisë siriane sulmoi gjatë mesditës së sotme autokolonën e ushtrisë turke në hyrje të Idlibit duke shkakt
Eksperimenti social me imazhin e sheikut, rezultati qaj e qesh Një eksperiment social i kryer në një nga dyqanet më luksoze të Hamburgut na bën me dije fuqinë e parasë, dhe gjërat me
Ekipi i njohur spanjoll përfundon në duart e sheikëve Pas spekulimeve të vazhdueshme, Almeria është shitur te Turki Al-Sheikh pasi operacioni përfundoi për rreth 20 milionë e
Mori 31 milion paund dhe u arratis nga sheiku, princesha kërkon kujdestarinë e fëmijëve Historia e tyre u bë bujë në të gjitha mediat ndërkombëtare. Pasi i dha fund martesës 15-vjecare me sheikun Mohammed, u
“Mes orgjive e drogës, sheikët shpenzojnë 65 mijë £ për një vajzë” Një rrëfim tronditës është bërë nga një i ri, që punonte si ndërmjetës i vajzave që shkonin me sheikët arabë. Për “The S
Vdes në Londër djali i sheikut arab, 3 ditë zie për të riun (FOTO LAJM) Djali i udhëheqësit të Sharjahut ka vdekur në moshën 39 vjeç në Londër. Sheikh Khalid bin Sultan Al Qasimi ishte i bi
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Piktura portret më e kushtueshme në botë brenda jahtit të sheikut saudit Portreti më i kushtueshëm në histori, “Salvator Mundi’, gjurmët e të cilit humbën në mënyrë misterioze gjatë një shitjej
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Sheiku arab "ngacmon" Eni Çobanin, i duket e bukur si Hëna (FOTO LAJM) Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithnjë përditëson ndjekësit e saj me foto dhe video nga udhëtimet
"Bëja qejfin sheikut", shpërthen keq Elhaida Dani (VIDEO) Edhe pse fenomeni i vajzave eskorta është i ndjeshëm në të gjithë botën, shpeshherë edhe vajza të cilat kanë punuar shum
Ironizon Hoeness: Kur Guardiola kërkon përforcime, sheiku rrit çmimin e naftës Manchester City-y është klubi që ka shpenzuar më shumë në vitet e fundit. Qytetarët në fakt kanë si pronar sheikun Ma
E bujshme: Sheikët arabë kërkojnë të blejnë Milanin Sheikët arabë hap pas hapi po pushtojnë botën e futbolit ku me pasurinë që disponojnë mund të blejnë çdo klub. Së f
Sheikët e Manchester City-t po pushtojnë futbollin, blejnë klubin e 7 Sheikët duket se do pushtojnë botën e futbollit në të ardhmen. Manchester City ka vijuar mme planet për të kthyer mar
Papa Frençesku dhe Imami Sheikh Ahmed Al-tayeb, mesazh me puthje gjithë botës Papa Françeskum kreu i Vatikanit dhe Imami i al-Azhar Sheikh, Ahmed al-Tayeb, janë puthur në sy të gjithë botës në shenj
"Rama po fsheh pasurinë prej sheiku në Surrel" Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa në një dalje për mediat hodhi akuza të forta drejt shefit të qeverisë, që si
Ilda Bejleri pozon nga Abu Dhabi, gazetarja e lidhur me sheik? (FOTO LAJM) Ilda Bejleri është padyshim një nga gazetaret më të komentuara në shoëbizin shqiptar. Këtë herë ajo ka kaluar ndërrim