999 rezultate për

shehu

Ky është berberi që humbi jetën sot në Kukës Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Një i ri vetëm 31 vjeç ka ndërruar jetë pas aksident ku u pë
Kjo vogëlushe është sot një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri (FOTO LAJM) Vajza e bukur në foton e mësipërme është moderatorja shumë e njohur Jonida Shehu. "Duke u rritur përditë. Këtu 1 vjeç
Heroi i radhës në Francë, azilanti shqiptar shpëton dy familje Një azilant nga Kosova, Florim Shehu është kthyer në hero të banorëve të komunës së vogël të Changé-s, pasi shpëtoi dy f
Denoncimi: Shefi i policisë në Fier që grisi pankartën e PD ishte pezulluar për dhunë Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me incidentin e ndodhur dje në Fier
Xhemi Shehu guxon si rrallëherë, shfaqet e palestruar dhe me pirsing Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese. K
Zhvishet Putin: S'kam asgjë për të fshehur (FOTO LAJM) Shpeshherë jemi mësuar të shohim Presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, gjysmë të zhveshur në shumë foto, dhe në një inte
U përplas me shtyllën dhe fshehu armën, arrestohet biznesmeni i njohur Një biznesmen 47 vjecar, i njohur në Lezhë si pronari i "Ermiri Palace", është arrestuar nga policia. Mbi të rëndojnë
Fshehu emrat dhe dënimet, zvarritet gjyqi kundër Elvis Roshit Prej më shumë se një muaji, gjykata e Tiranës ende nuk ka vendosur nëse do të pranojë kërkesën për gjykim ndaj ish kryeb
Gjyqtarja kalon vettingun, rikonfirmohet në detyrë Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rikonfirmuar në detyë gjyqtaren e Gjykatës së Kurbinit, Marçela Shehu. Gjyqtarj
Jonida Shehut feston 1 qershorin, vajza e saj duket si një modele (FOTO LAJM) Jonida Shehu është një nga moderatoret më të dashura të publikut. Ajo tashmë ka prezantuar vajzën e saj e cila duket
Dyfishoi pasurinë brenda një viti, gjyqtarja që do të kalojë nesër në Vetting Marçela Shehu, gjyqtare e Gjykatës së Kurbinit është një nga 14 kandidatët për Këshillin e Lartë Gjyqësor dhe për rrjedh
Konkurrent i F-22 dhe F-35, ky është avioni i famshëm rus i mbajtur i "fshehur" deri tani (VIDEO) "Sukhoi 57" është avioni që pritet të zëvendësojë "Mig-29" dhe "Sukhoi-27" të Rusisë duke u konceptuar si një rival i su
“Perla” të fshehura në Britani (FOTO LAJM) Britanikët zakonisht pushimet verore i kalojnë në vendet mesdhetare, në Oqeanin Indian apo në jug të Oqeanit Paqësor.
EMRI/ Vjedhja e dokumentave sekrete, kujt prokuror iu grabit zyra Janë zbardhur detajet e reja nga grabitja e dokumentave në Prokurorinë e Durrësit. Nga raportimet e para mësohet se
Fshehu armën në një shkurre, kapet nga policët civilë Dje rreth orës 14:00 në lagjen Emshir, saktësisht në rrugën “12 Qershori” në Prishtinë, policia ka arrestuar një person
Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e mini
Leopardi i fshehur sulmon lejlekun, i shpëton për pak milimetra (VIDEO) Një lejlek i ka shpëtuar sulmit të befasishëm të leopardit të uritur. Në videon që është realizuar në Tanzani, shihet
Dalin detajet, ku ishte fshehur makina e djegur në Fushë-Krujë Një makinë është djegur në Fushë-Krujë. Makina është gjetur në afërsi të Borizanës në Fushë-Krujë dhe sipas infomaci
Mori mbiemrin e gruas për t'i shpëtuar policisë, si u kap Arbër Çekaj Arbër Çekaj u arrestua nga policia gjermane, pas urdhër-arrestit të lëshuar nga autoritetet shqiptare. Ai është prona
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz