999 rezultate për

shehu

“Perla” të fshehura në Britani (FOTO LAJM) Britanikët zakonisht pushimet verore i kalojnë në vendet mesdhetare, në Oqeanin Indian apo në jug të Oqeanit Paqësor.
EMRI/ Vjedhja e dokumentave sekrete, kujt prokuror iu grabit zyra Janë zbardhur detajet e reja nga grabitja e dokumentave në Prokurorinë e Durrësit. Nga raportimet e para mësohet se
Fshehu armën në një shkurre, kapet nga policët civilë Dje rreth orës 14:00 në lagjen Emshir, saktësisht në rrugën “12 Qershori” në Prishtinë, policia ka arrestuar një person
Deklarata e fortë e Berishës: Për Agron Xhafajn erdhi urdhër ekstradimi, por u fsheh Ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka ndërmend ti ndalë akuzat në lidhje me dosjen e publikuar nga PD për vëllain e mini
Leopardi i fshehur sulmon lejlekun, i shpëton për pak milimetra (VIDEO) Një lejlek i ka shpëtuar sulmit të befasishëm të leopardit të uritur. Në videon që është realizuar në Tanzani, shihet
Dalin detajet, ku ishte fshehur makina e djegur në Fushë-Krujë Një makinë është djegur në Fushë-Krujë. Makina është gjetur në afërsi të Borizanës në Fushë-Krujë dhe sipas infomaci
Mori mbiemrin e gruas për t'i shpëtuar policisë, si u kap Arbër Çekaj Arbër Çekaj u arrestua nga policia gjermane, pas urdhër-arrestit të lëshuar nga autoritetet shqiptare. Ai është prona
Fustani skandaloz i Bleona Qeretit në "Oscar", e kishte një qëllim të fshehur Pas mbrëmjes së ndarjes së çmimeve ‘Oscar’, Bleona Qereti, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e saj që i ekspoz
Riselda Sejdia tregon arsyen pse nuk bën një fëmijë të dytë Riselda Sejdia, pedagoge e Universitetit të Arteve dhe bashkëshortja e biznesmenit të njohur Hajdin Sejdia ishte sot e f
Besi tregon për herë të parë arsyen pse e mbajtën fshehur shtatzaninë Muajt të parë të shtatzanisë, Xhensila dhe Besi e mbajtën të fshehtë se prisnin një bebe. Arsyen pse Besi e ka zbulua
Xhemi Shehu guxon, hedh foton misterioze krah një mashkulli Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese. M
Jonida Shehu i rikthehet ekranit, zbulohet formati që do prezantojë Largimi i saj nga “Top Channel” pak kohë më parë ishte padyshim një prej largimeve më të bujshme të televizionit. Kjo se
Çifti shqiptar rrëfen idenë gjeniale, pse e fshehëm te arushi drogën Një çift shqiptar në Ghent të Belgjikës u dënua me 42 muaj burgim për shitje të lëndëve narkotike. Ata kishin fshehur
Basha i bën "gjëmën" Berishës, i përjashton dhëndrin dhe Flamur Nokën Ditën e djeshme u bë e ditur se ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli u kthye në kryesinë e Partisë Demokratike. Por
Sekreti i dorës së fshehur! Përse Papa dhe liderët e botës e bëjnë këtë gjest Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fotot
Zbulohet lidhja e gjakut e Xhemi Shehut me një nga emrat e rëndësishëm të televizionit (FOTO LAJM) Thuhet se disa njerëz janë të lindur për të qenë në televizion dhe aq më tepër kur kjo aftësi është e trashëguar. Të nj
Fshehu pasurinë? Si u justifikua gjyqtari i Apelit para Vettingut A do ta kalojë apo jo Vettingun gjyqtari Besim Trezhnjeva? Sot Komisioni i Pavarur i Kualifikimit tha se gjyqtari i
Kush është gjyqtari i Apelit të Durrësit që fshehu pasurinë Gjyqtarit i Apelit te Durresit, Besim Trezhnjeva, njëherazi kandidat për Këshillin e Lartë Gjyqësor, po përballet sot me
U takua fshehurazi me biznesmenët kuksianë, zbulohet vendimi i Ramës Në heshtje të plotë mediatike dhe larg kamerave, Kryeministri Rama ka zhvilluar mbrëmjen e së enjtes një darkë pune me 2
Shqiptari habit policinë italiane, shihni ku e kishte fshehur drogën (VIDEO) Policia italiane ka vënë në pranga një 39-vjeçar për trafikim lëndësh narkotike. Mediat italiane shkruajnë se pa sinj