999 rezultate për

shehu

Kishin fshehur "mallin" në brendësi të serbatorit, si u zbulua Nissani në Kakavijë Vazhdojnë akoma kontrollet e kujdesshme në kufi të vendit për shkak të dyshimeve për trafik të lëndëve narkotike. Kët
16 mije euro fshehur, si u kap i riu në Rinas Një i ri është kapur me 16 mijë euro në Aeroportin e Rinasit. Policia Kufitare e Rinasit, pas dyshimeve të lindura n
"Pranvera po vjen", Meta e nis ditën me mesazh të fshehur? Presidenti Ilir Meta përveç thirrjes që tashmë e ka bërë për datën dy mars, vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale.
EKSKLUZIVE/ Fatmire Kollçaku tregon arsyen pse e fshehu postimin që shkaktoi "furtunë" në politikë Oliverda Allmuça Sot për të gjithë shqiptarët data troket në një ditë të çmuar. Kosova sot mbush 12 vjeç. P
Meri Shehu: Kjo shenjë do ta ketë perfekte ditën e dashurisë Dashi Afërdita planeti i dashurisë ndodhet në shenjën tuaj. Keni nevojë të shpreheni dhe të jeni në një lidhje dashurie
Katër qese me "të bardhë" për policin zviceran, jepet vendimi për këshilltarin socialist Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur që të shkarkojë anëtarin e Këshillit Bashkiak të Kamzës, Mirush Dema, pasi ky
Adoleshentë, vajza e prindër, kapen 19 shqiptarë në kamion duke ikur për Angli Angli është kthyer në vendin e ëdrrave për shqiptarët. Plot 19 shqiptarë janë kapur nga policia holandeze, pasi ish
"Puthja e parealizuar" si u hoq figura e Tartarit për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut Aktorja Anisa Markarian, e njohur dhe e dashur per publikun me rolet e spikatur ne shume filma, në një intervistë të fun
U nis për t'u fshehur në Dibër pasi vrau bashkëshorten, si u pendua 45-vjeçari Lulzim Cuku është vetëdorëzuar në polici ditën e sotme pasi goditi për vdekje me thikë gruan e tij 33-vjeçaren Manjola C
Kapet me "mall" një shtetas i Maqedonisë së Veriut në Serbi Përfaqësuesit e Drejtorisë për polici kriminalistike pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme në Serbi, në bashkëpunim me
I fshehur në Itali, si u kap i riu shqiptar me precendent penal Policia italiane arrestoi një 32-vjeçar shqiptar, i cili kërkohej prej disa muajsh. Arrestimi u bë pas një urdhër arrest
I vihet zjarri makinës së gardianit të burgut Një automjet është djegur gjatë natës së djeshme në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë. Mësohet se automjeti është në pron
Do të habiteni! Shikoni ku e kishte fshehur drogën 40- vjeçari nga Fieri (FOTO LAJM) Polica Kufitare ka vënë nën pranga, ditën e djeshme, 40 vjeçarin nga Saranda, shtetasin A.H. Pas kontrollit të automj
Iu dogj banesa, fëmija 2-vjeçar gjendet pa jetë teksa ishte fshehur poshtë divanit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kurbin. Në fshatin Sanxhak është shkrumbuar nga flakët një banesë ku ka
Arbana Osmani shtatzanë, Xhemi Shehu nxjerr zbuluar moderatoren? (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga Xhemi ditën e sotme shkaktoi zhurmë të madhe në Instagramin e saj. Në foto Xhemi shfaqej me Arb
"Mësuesi turk u shfaq duke ulëritur", Shehu: U rrëmbye një person (VIDEO) Ish-ministri Jashtëm Tritan Shehu ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Real Story” ku ka komentuar dëbimin e mësuesit
41 mijë euro në kufi, shqiptari i kishte fshehur për t’i çuar ilegalisht drejt Greqisë Një shqiptar është proceduar penalisht pasi akuzohet se E. B., 38 vjeç, banues në Kuçovë, po udhëtonte drejt Greqisë me
100 milion euro “të pastër”, si e fshehu banda e shqiptarit mallin nëpër pllakat e granitit Një sasi e madhe prej 333 kilogram kokainë e pastër është sekuestruar sot nga Guardia di Finanza e La Spenzia në bashkëp
Plasi keq! Pas imitimit, Alketa Vejsiu e quan Xhemi Shehun "Xhemile" e "Gagaçe" Alketa vonon por nuk harron! Moderatorja shumë e dashur për shqiptarët, Alketa Vejsiu nuk ka harruar t'i kthejë një përg
"Rolin e gagaçes do ta qante", Alketa Vejsiu i merr hak Xhemi Shehut ditën e lindjes (FOTO LAJM) Gjatë Festivalit të Këngës në RTSH, ku drejtuese ishte Alketa Vejsiu e cila mori shumë protagonizëm në Festival duke kën