999 rezultate për

shehi

E zhveshur nga shtrati, Genta Gjalpi zbulon një sekret që të gjithë e fshehin (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Paradoks! Artan Fuga: Shqipëria po braktiset nga të varfër e të pasur Nga Artan Fuga: I varfëri nuk emigron dot! Kur do të fillojmë të flasim seriozisht për problemet, jo hidhu
Habit Dash Shehi: Kam punuar rrobaqepës për të paguar cigaret! Dashamir Shehi, kreu i LZHK ka rrëfyer kujtimet e jetës së tij në emisionin "Opinion". Shehi ka kujtuar vitet jetës n
Dashamir Shehi: Babai im do i bënte atentat Musolinit! Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka treguar historinë e babait të tij, i cili u përndoq për disa kohë nga sistemi komunist.
Josa "leksion" Shehit, Vllaznia rikthehet te fitorja, Nwabueze humb toruan Rikthehet dhuna në Kategorinë Superiore dhe gjithçka ka ndodhur në stadiumin "Adush Muça" të Ballshit, ku luhej sfida me
Mjaltë dhe kanellë, kombinimi natyral që jua fshehin doktorët Tashmë është e ditur që përzierja e mjaltit me kanellën kuron shumë sëmundje. Mjalti, edhe pse është i ëmbël, nëse merre
Tirana merr fitoren e parë në drejtimin e Shehit, vendos goli i Seferit (VIDEO) Tirana ia ka dalë të rikthehet te suksesi pas dy humbjeve radhazi në kampionat. Bardheblutë mposhtën në transfertë Apolo
Shehi flet si trajner i Tiranës: Do mundohemi të ngjitemi sa më lart Orges Shehi u shfaq para mediave, ku foli për herë të parë si trajneri i Tiranës. "Mendimi për ekipin e Tiranës – Kre
Shehi merr drejtimin e Tiranës? Pas largimit të Nevil Dedes, te Tirana janë duke punuar për të gjetur trajnerin e ri që do i besohet drejtimi i skuadrës
Nuk e fshehin aspak, Almeda dhe Tolga e bëjnë publike që tani emrin e vajzës (FOTO LAJM) Shumë çifte janë supersticiozë dhe nuk ia thonë emrin e bebes që nuk ka lindur akoma as miqve, ndërsa të tjerë thonë që
Nga familja të dashuritë, mesazhet që fshehin pas tatuazhet e VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Shumë personazhë të njohur shqiptarë kanë në trup një tatuazh domethënës. Sigurisht që të tillë ka plot, por ne po l
Dash Shehi tenton të bashkojë opozitën, u bën thirrjen e fortë kritikëve të Bashës Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar Dashamir Shehi propozon që partitë opozitare të garojnë në një listë të vetme
Klubi i Superligës në kërkim të trajnerit, Shehi konfirmon bisedimet: Kemi ide të njëjta për futbollin Ismet Munishi është larguar nga posti i trajnerit dhe tashmë klubi i Superligës së Kosovës, Ballkani, është vënë në kërk
SKANDAL/ Ndërpritet ndeshja e Champions, gjyqtari ofendon me fjalë raciste trajnerin (VIDEO) Është ndërprerë papritur sfida në Paris mes nënkampionëve të Europës PSG-së dhe Bashakshehirit në minutën e 16-të. S
Ndërhyri në pallat e shkaktoi 1 viktimë nga tërmeti, pronari shpallet i pafajshëm Një vit nga tërmeti i 26 nëntorit Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar në gjykatë vetëm një nga 40
Këto foto duken krejtësisht normale, por mbrapa fshehin një të vërtetë (FOTO LAJM) Në anglisht ndryshe quhen "photobomb" dhe është pikërisht atëherë kur ty të duket se shkrepe foton perfekte, ambienti ës
Dash Shehi i del në mbrojtje Jozefina Topallit: Nuk është vegël e Ramës "Nuk e pranoj që Topalli është vegël e Ramës. E di që nuk i pëlqen Basha..." Lëvizja për Ndryshim, është forca më e r
Koalicion me LSI? Dashamir Shehi: As që bëhet fjalë, në 25 prill vetëm me PD! Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi ka përjashtuar mundësië që të shkojë në zgjedhje së bashku me LSI, duke theksuar se ë
Në rrugë e mban dhe në lokal e heq, Dashamir Shehi "luftë" me maskën Kur vjen puna te maska, shqiptarët e gjejnë pak të vështirë tja kuptojnë funksionin dhe ta vënë në praktikë. Kështu k
2 llojet e vajzave në të njëjtat foto, pamjet qesharake që fshehin një "sekret" (FOTO LAJM) Termi “dikotomi” nënkupton ndarjen në 2 pjesë të sjelljeve. Mendimi ‘dikotom’ është tipik për trurin e njeriut. Ajo n