999 rezultate për

shehaj

Sherr me deputetët, Erion Braçe tregon sa i kushton kostumi Deputetët u përfshinë dje në një sherr kostumesh teksa diskutonin projektbuxhetin e vitit të ardhshëm. Mazhoranca dh
Zhgënjehet shpejt deputeti i PD: Jam penduar që i jam futur politikës Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Me një karrirë të s
A e bleu mandatin 500 mijë euro? Flet deputeti i PD-së që shkriu së qeshuri Kuvendin Agron Shehaj është një ndër deputetët e rinj të PD-së të cilët u futën në listë nga Kreu i PD-së Lulzim Basha dhe arrit
Ish-drejtoresha e tatimeve i rikthehet jetës së natës, ja si duket (FOTO LAJM) Ajo prej kohësh është larguar nga syri i medias por tashmë i është rikthyer sërish jetës së natës. Ish-drejtoresha e
Këta janë sipërmarrësit deputetë që po heqin dorë nga bizneset Sipërmarrësit që u zgjodhën deputetë në zgjedhjet e fundit parlamentare tashmë po heqin dorë nga bizneset e tyre, ose po
Shkriu gazi deputetët, Shehaj: Qeshni, por s’do tërhiqem Fjalimi i deputetit të PD-së Agron Shehaj shkaktoi të qëshura në parlament e ndërsa videoja e tioj shumë shpejt u bë vir
Basha ndan deputetët demokratë në Komisionet Parlamentare Partia Demokratike ka ndarë sipas Komisioneve deputetët që do të jenë pjesë e tyre. Ende nuk janë plotësuar të gjith
Deputetet shkrihen së qeshuri kur deputeti i ri i PD-së nis të flasë (VIDEO) Ditën e djeshme Kuvendi i Shqipërisë u mbush për herë të dytë pas zgjedhjeve të 25 qershorit ku kulmoi sot në orën 07:00
Para dhe pas tatimeve, ndryshimi drastik i Briseida Shehajt (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briseida Shehaj është një nga njerëzit më të diskutuar në politikën shqiptare
Bregu në kabinetin “Rama”, shpërthen PD: Merrni dhe Patozin Deputeti i PD-së, Agron Shehaj, i cili ishte i pari i listës në Qarkun e Vlorës, ka reaguar menjëherë pas zërave se Majl
Braktisi Shqipërinë në ’99, historia e qitëses shqiptare që triumfoi në Amerikë Enkelejda Shehaj është përfaqësuesja e 20 viteve më parë në Olimpiadën Botërore për Shqipërinë. Një vit më parë, ajo iu
Rama rikthen Brisida Shehajn? Ja çfarë posti pritet të marrë Edhe pse u largua nga Drejtoria e Tatimeve duke dhënë dorëheqjen, Briseida Shehaj pritet të marrë një post të rëndësishë
LISTA/ Zbardhen 500 emrat e të ish-përndjekurve që përfitojnë dëmshpërblim Ministria e Financave ka publikuar listën e përfituesve të radhës nga fondi për ish të përndjekurit. Pagesa do të kr
Iku nga Ministria e Ekonomisë, ja ndryshimi drastik i Briseida Shehajt (FOTO LAJM) Ndonëse Briseida Shehaj është shquar për stilin e saj sportiv edhe kur kishte poste të rëndësishme, tashmë duket se ajo
Ja momentet kur Briseida Shehaj hyri në Prokurorinë e Shkodrës (FOTO LAJM) Gjatë paradites së sotme, shumë bujë bëri lajmi ku ish-drejtoresha e Tatimeve, Briseida Shehaj, do të jepte llogari përr
Kishte kërcënuar vartësin, ja përse u thirr Briseida Shehaj në prokurori Dalin detaje të reja në lidhje me praninë e sotme në prokurori të ish-drejtoreshës së tatimeve Briseida Shehaj. Mëso
Ish-drejtoresha e Tatimeve, Briseida Shehaj thirret në Prokurori Briseida Shehaj është thirrur sot në Prokurorinë e Shkodrës, ndërsa ka qëndruar rreth 60 minuta aty, ku është marrë në p
Deputeti i PS-së: Shehaj i thoshte vartësit "mos bëj si p** i bukur” Deputeti i PS-së, Vladimir Kosta është shprehur se ish-drejtorja e Tatimeve, Briseida Shehaj ka patur një fjalor banal m
Plas gallata në Kuvend/ Patozi pyet për Shehajn, Leskaj: Ke ngatëruar seancën (VIDEO) Deputeti i PD, Astrit Patozi, ka shkaktuar të qeshura sot në Kuvend ndërsa pyeti pse Brisida Shehaj është larguar nga de
Briseida Shehaj ikën nga Ministria e Ekonomisë Zëvendësministrja e Ekonomisë, Brisida Shehaj është larguar nga detyra që mbante, duke i dorëzuar kryeministrit Edi Rama