999 rezultate për

shefqet

Lirohet Shefqet Krasniqi (FOTO LAJM) UPDATE - Burimet e para mediatike kane bere me dije se eshte liruar imami i Xhamise se Madhe te Prishtines, Shefqet Kras
Ja kush është imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi Sot u dha lajmi se është arrestuar imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi. Mësohet se ai po merret
BIK pas arrestimit të Krasniqit: Përkrahim shtetin ligjor Bashkësia Islame e Kosovës do të jetë gjithnjë në përkrahje të shtetit ligjor dhe të të drejtës. Një deklaratë e till
Imam Shefqet Krasniqi: Lavdrim Muhaxheri është kriminel Imami i Prishtinës, Shefqet Krasniqi ka theksuar se ajo që ka bërë Lavdrim Muhaxheri nuk është aspak në vijë me parimet
Reagon Shefqet Krasniqi: Mediat të mos shpifin Hoxhë Shefqet Krasniqi është shprehur se ndihet i irrituar për nga mënyra sesi mediat në Kosovë e kanë trajtuar personal
Shefqet Krasniqi: Amerikanët na sollën lirinë Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi u shpreh se populli amerikan ka qenë gjithnjë pranë popullit sh
Flet Muhaxheri: S'kam bërë asgjë më shumë se UÇK-ja Në një bisedë me Gazetën "Dita" në Tiranë, 25-vjeçari Lavdrim Muhaxheri, i cili bëri bujë me videon ku shihej duke prerë
Shefqet Krasniqi: Mos u ndalni vëllezërit e mi Dr.Shefaqet Krasniqi mendon se protestat në Maqedoni duhet të vazhdojnë derisa sllavët të ulin kokën dhe të pranojnë edh
Përurohet salla e re e kirurgjisë në spitalin “Shefqet Ndroqi” Ministri i Shëndetësisë, z. Ilir Beqaj, vizitoi sot Spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, me rastin e përurim
Shefqet Zekolli: Nuk ka gisht politika në dorëheqjen time Pas tre viteve në kreun e Institutit për Trashëgimi Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve (ITSHKSH), Shefqet Zekolli ka
Shefqet Krasniqi: Serbia u dënua nga Zoti për bëmat mbi Kosovën Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqi është shprehur se përmbytjet e fundit që kanë përfshirë Serbinë
Familja thotë se Blerimi u ndikua nga imami Shefqet Krasniqi Familja e Blerim Hetës nga Ferizaj ka deklaruar se biri i tyre nuk u vra si kamikaz në Bagdat por ishte në vijën e front
Në Maqedoni edhe të vdekurit "pranojnë" letra për shtetësi Në Maqedoni po ndodh një fenomen i çuditshëm, pasi në Listat Zgjedhore gjenden ende emrat e njerëzve që tashmë nuk jetoj
Plagoset me armë zjarri babai i kreut të PS-së në Prezë UPDATE - Shefqet Kajmaku, babai i kreut të PS-së në Prezë të Tiranës, Lavdim Kajmaku, është plagosur me armë zjarri mbrë
Imam Shefqet Krasniqi: Veç nuk dua se bëhem deputet (VIDEO) Imami i Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi në një video të postuar në YouTube thotë se nuk do të ndalet së
Kurti në mesin e "kokave islame shqiptare" Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka hyrë në “radhën” e “kokave islame shqiptare”. Në rrjetet sociale ësh
Drejtësia nuk merret me Shefqet Krasniqin Imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, është kursyer nga ndjekja penale. Atë nuk e ka akuzuar prokuror
Xhabir Zharku: Nuk shkoj në burg Ai në letër shkruan se ka gjetur prova të reja se në shumë raste janë të implikuar edhe vetë autoritetet EULEX-it, siç t
1910-1911: Baroni i kryengritësve shqiptarë FATOS BAXHAKU Gjithçka u përshpejtua, kur një grup oficerësh dhe intelektualësh osmanë nisën të rebelohen ndaj gjendjes
2 muaj burg për Shefqet Kabashin Tribunali i Hagës ka dënuar me 2 muaj burg, Shefqet Kabashin, për shkak të shpërfilljes së gjykatës Më 26 gusht të këtij