999 rezultate për

shefqet

BIK kishte ndihmuar hetimet kundër Shefqet Krasniqit, reagojnë për lirimin Bashkësia Islame e Kosovës i është gëzuar vendimit për shpalljen e pafajësisë ndaj Shefqet Krasniqit. Zëdhënësi i BIK’ut
Pasi u shpall i pafajshëm flet Shefqet Krasniqi Imami i xhamisë së madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, është shpallur i pafajshëm nga tri akuzat që rëndonin mbi të ng
Jepet vendimi nga gjykata për Shefqet Krasniqin Imami Shefqet Krasniqi është liruar nga tri akuzat që ngarkohej. Ndaj imamit Krasniqi rëndonin akuzat për shtytje në
Gjykata sot jep vendimin për Shefqet Krasniqin Sot do të jepen fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi. Si
Kjo është dita kur gjykata jep vendimin për Shefqet Krasniqin Gjykata Themelore e Prishtinës, të premten, do të shpallë aktgjykimin ndaj imamit Shefqet Kransiqi, i akuzuar për terror
Në këtë datë jepet fjala përfundimtare për Shefqet Krasniqin Fjalët përfundimtare në rastin ndaj ish-imamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, do të jepen më 20 mar
Mbahet seanca gjyqësore për Shefqet Krasniqin Ish imami i Xhamisë së madhe të Prishtinës, Shefqet Krasniqit, ka dalë sot para gjyqit në Gjykatën Themelore të Prishtin
Shefqeti del përsëri para gjykatës Sot do të zhvillohet seanca kundër Shefqet Krasniqit që akuzohet për shtytje në kryerjen e veprave terroriste, nxitje të
Rrëfimi rrënqethës i dëshmitarit në seancën gjyqësore ndaj Shefqetit Ilir Mustafa, nga Prishtina, pak kohë pasi kishte braktisur punën si kamerier në një nga klubet më të njohura në kryeqyt
Këto janë provat për terrorizëm kundër Shefqetit 9:54 Prokurori Blakaj paraqet provat kundër Krasniqit Prokurori i rastit Elez Blakaj, ka paraqitur provat kryesore ku
Imam Krasniqi s’e pranon fajësinë Ka nisur shqyrtimi gjyqësor ndaj Shefqet Krasniqit në Gjykatën Themelore në Prishtinë Imam Shefqet Krasniqi nuk e ka
Shefqet Krasniqi sot në gjykatë Shefqet Krasniqi pritet të përballet sot në gjykatë me akuzat për shtytje në kryerjen e veprave terroriste, nxitje të ur
Të hënën Shefqeti del para gjykatës, akuzohet për terrorizëm 22 janari 2018 është caktuar datë e nisjes së shqyrtimit gjyqësor ndaj imamit të xhamisë së madhe të Prishtinës, Shefqet
Rrëfimi për Venera Ademin, pianisten që Shefqet Krasniqi e bindi të shkojë në Siri Venera Ademi e donte shumë pianon dhe muzikën. Qysh në fëmijëri, ajo ishte shpërblyer me tre çmime për talentin e saj. P
Shefqet Kastrati shpallet biznesmeni i vitit 2017 Shefqet Kastrati, presidenti i Kastrati Group, një prej emrave më të njohur dhe më të suksesshëm të sipërmarrjes private
Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje këmbësorin Një 65 vjecar me inicialet Z.N ka gjetur vdekjen pasi është përplasur nga një makinë në në Elbasan. Drejtuesi i mjeti
Shefqet Krasniqi sot del para gjykatës me akuzat për terrorizëm Pas rreth një viti kur është ngritur aktakuza ndaj tij imami Shefqet Krasniqi është paraqitur sot në gjykatën e Prishtin
Ia dorëzoi vendin Italisë, si vdiq kryeministri më i pasur i Shqipërisë Ai ishte pronar i madh tokash, politikan dhe kryeministër i Shqipërisë, Shëfqet Vërlaci ka qënë një ndër shqiptarët më t
Bie nga ballkoni i pallatit, i riu nga Tirana po lufton për jetën Një 29-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi në orët e para të mëngjesit të 14 korrikut, rreth 03:50, ka r
Sa u ble "INSIG-u" nga Shefqet Kastrati dhe Është zyrtarizuar në Qendrën Kombëtare të Biznesit (QKB) transaksioni i shitjes së 90% të aksioneve nga Eurosig tek dy s