999 rezultate për

shefqet

5 respiratorë të rinj në "Shefqet Ndroqi", Rama tregon sa të tjerë do të vijnë 5 respiratorë të rinj erdhën ditën e djeshme në Shqipëri, në spitalin Shefqet Ndroqi. Kryeministri Edi Rama në një po
Flet mjeku nga ''Shefqet Ndroqi'': Duhet të vinin 20 respiratorë por erdhën vetëm 5 Mjeku i njohur Petrit Vargu thotë se nga 20 respiratorë që duhet të vinin në Spitalin “Shefqet Ndroqi”, kanë mbërritur v
Lajmi i mirë për Shqipërinë, vijnë 54 respiratorë të rinj 54 respiratorë të rinj kanë ardhur në Shqipëri, ndërsa 5 prej tyre janë dërguar në spitalin “Shefqet Ndroqi”. “Sot ke
U përkeqësuan, dy të infektuar me koronavirus dërgohen me urgjencë te Shefqet Ndroqi Një e papritur ka ndodhur me dy pacientë të infektuar me COVID 19, mbi 60-vjec. Ata janë aktualisht në gjendje të rën
Vajza e re me koronavirus del me sukses nga operacioni urgjent Një vajzë e re me koronavirus ka dalë me sukses nga një ndërhyrje urgjente kirurgjikale tek spitali “Shefqet Ndroqi”.
Shkon në tetë numri i mjekëve të prekur, ''Shefqet Ndroqi'' kthehet në karantinë Ka shkuar në 55 numri i të prekurve nga koronavirusi në vend. Ditën e sotm, Ministria e Shëndetësisë konfirmoi se spital
I shërbyen pacientit që takoi vizitorë nga Italia, shkon në 6 numri i mjekëve të infektuar në spitalin "Shefqet Ndroqi" Ditën e sotme janë konfirmuar nëntë persona të tjerë të prekur nga koronavirusi, prej të cilëve katër janë mjekë të Spit
U infektuan nga koronavirusi, ministria tregon gjendjen e dy mjekëve te Sanatoriumi Ka shkuar në 42 numri i të prekurve nga koronavirusi, ku prej të cilëve tre janë nënshtruar trajtimit intensiv. Midis ka
"Ishte e pavaksinuar", Ministria reagon për vdekjen e 61 vjeçares nga gripi Ditën e sotme u raportua se një grua ndëroi jetë si pasojë e gripit. Mësohet se gruaja ishte e prekur nga gripi por k
Haradinaj dhe Meta shkojnë për ngushëllime te familja e Shefqet Zymberajt Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj bashkë me presidentin shqiptar Ilir Meta kanë vizituar sot familjen Zymberi në G
Hoqi taksën pa pyetur kryeministrin, Rama shan e i bërtet Shefqet Kastratit? Milioneri Shefqet Kastrati i cili menaxhon me kompaninë e tij “Rrugën e Kombit”, ka vendosur që të lirojë nga taksa prej
Si eskaloi situata kur Kabashi i akuzoi si tradhëtarë Hajredin Kuçin dhe Nait Hasanin Në 20-vjetorin e masakrës që forcat serbe orkestruan ndaj të burgosurve në burgun e Dubravës, situata eskaloi kur ish-i
Investimi i UKT-së, rrjet i ri i kanalizimeve në rrugën “Ali Shefqeti” Bashkia e Tiranës është duke kryer një sërë investimesh në përmirësimin e rrjeteve të ujit të pijshëm dhe të kanalizimev
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.
Del edhe një dëshmitar që rrëfen për shëruesin manjak, si ja uli pantallonat për t'i ulur epshin Emisioni “Stop” transmetoi mbrëmjen e djeshme një video-skandal, ku një person i quajtur Shefqet pretendon se zgjidh hal
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt
Hoxha nga Kosova sfidon NASA-n: Ia futni kot me zbulimet tuaja (FOTO LAJM) Hoxhë Shefqet Krasniqi, në një paraqitje live në kanalin e tij zyrtar në Youtube, është pyetur nga një shikues se Univer
LISTA/ Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri Instituti Evropian “Pashko” ka publikuar sot listën e njerëzve më të pasur në Shqipëri. Sipas këtij Instituti, edhe
Prokurori që hetoi Shefqetin dhe të tjerët për terrorizëm merr një vendim befasues Prokurori i Prokurorisë Speciale të Kosovës, Elez Blakaj, ka dhënë dorëheqje para dy ditësh nga Prokuroria. Lajmin p
Në shtrat nuk ishte gjë! Rrëfimi i nxehtë Tanyas që prishin fëjesën e Zogut me vajzën e Shefqet Vërlacit Është 10 gusht i vitit 1929, një ditë e nxehtë në qytetin bregdetar të Durrësit. Nga Parisi, kërcimtarja e kabareve T