999 rezultate për

shefqet

Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë le
Skandaloze! Denoncimi: I dhashë sanitares 8 milionë lekë, nëna vdiq nga COVID-19 (VIDEO) Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur
"I thashë mos e vrit", flet fqinji i kambistit: Ishte i gjakosur në fytyrë Një nga fqinjët ka zbuluar detaje nga grabitja e ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, teksa ka treguar edhe për përleshje
Manastirliu uron mjekët tek Shefqet Ndroqi: E di që për ju nuk ka festë "Me zemër të gjithë do të jemi së bashku, duke uruar më të mirën për vitin që ne na pret..." Ministrja e Shëndetësisë
Koronavirusi i merr jetën mjekes së njohur të pneumologjisë Covid 19 i ka marrë jetën doktoreshës së pneumologjisë Flutura Hashorva. Mësohet se mjekja ka ndërruar jetë ditën e djes
Drejtuesit te "Shfeqet Ndroqi" japin detaje për 60 vjeçarin që u vetëvra Spitali “Shefqet Ndroqi” ka reaguar në lidhje me aktin e rëndë të kryer nga një pacient i infektuar me Covid-19 i cili i
Tre të vdekur nga koronavirusi brenda 24 orëve në Elbasan Tre persona nga Elbasani kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për një 57 vjeçar, një 79 vjeçar dhe
Pesë vetëvrasjet te spitalet COVID Ditën e sotme një tjetër pacient i cili merrte shërbim te spitali i Sanatoriumit pas infektimit me koronavirus, i ka dhë
Mjeku zbulon të vërtetën e trishtë: Spitalet janë mbushur, 2/3 e pacientëve janë shumë rëndë! Prej gati 1 viti bota po përballet me COVID-19 një pandemi e cila, ende nuk po i shihet fundi. Shqipër
3 pacientë me COVID-19 u hodhën nga spitali, Rakacolli sqaron arsyen Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka folur sot për rastet e pacientëve të prekur nga koronavirusi, por që
Ngjarje tragjike në Tiranë, burri hidhet nga kati i tretë Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali She
COVID-19 hyn në Polici, infektohen dy efektivë Ditën e sotme në qytetin e Elbasanite dy punonjës të drejtorisë së Policisë janë infektuar me COVID-19. Njëri është n
Rrëfimi prekës i ish-deputetit që mposhti COVID-19: Preka fundin, mjeket humbën shpresën! "Ndejta 50 ditë i shtruar tek Shefqet Ndroqi dhe në një apo dy raste unë kam prekur fundin me kuptimin e plotë të fjalës
Infektohen me koronavirus katër mësuese në Shkodër Me hapjen e shkollave, ka filluar dhe infektimi i mësuesve, por jo vetëm. Numri i mësuesve të zyrtarizuar me Covid-1
Lajm i mirë: Nënë Margarita mposht COVID-19, lë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar Ndërkohë që në vend sot u shënuan 4 viktima dhe 132 raste të reja, nënë Margarita ka fituar betejën me COVID-19 dhe ësht
"Je pozitive me COVID, po të sjellim një ambulancë", Ema Andrea merr telefonatën shqetësuese Në një kohë kur COVID-19 po merr jetë dhe po infekton qindra në ditë, shakatë me virusin janë gjëja e fundit që mund të
COVID-19 vret një tjetër mjek tek "Shefqet Ndroqi" COVID-19 ka shënuar një tjetër viktimë në rradhët e mjekësisë në Shqipëri. Mësohet se mjeku i cili humbi jetën për s
Pas 55 ditësh "luftë" me COVID-19, shërohet ish-deputeti i PS: Më në fund pranë familjes! "Pranë familjes, më në fund… Pas një lufte 55 ditore në kufijtë e të pamundurës me sëmundjen e rëndë të Covid-19 (11 dit
9 shtetas të intubuar, Ministria e Shëndetësisë sqaron si është situata në spitalet COVID-19 Nga dita e djeshme, janë rritur shifrat e të intubuarve dhe të shtruarve tek Infektivi dhe “Shefqet Ndroqi”. “Aktuali
Trajtohen 114 pacientë, dalin pamjet nga spitali COVID 2 (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka postuar pamje nga ambie