999 rezultate për

shefqet

Mjeku zbulon të vërtetën e trishtë: Spitalet janë mbushur, 2/3 e pacientëve janë shumë rëndë! Prej gati 1 viti bota po përballet me COVID-19 një pandemi e cila, ende nuk po i shihet fundi. Shqipër
3 pacientë me COVID-19 u hodhën nga spitali, Rakacolli sqaron arsyen Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli ka folur sot për rastet e pacientëve të prekur nga koronavirusi, por që
Ngjarje tragjike në Tiranë, burri hidhet nga kati i tretë Një 77-vjeçar është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Ali She
COVID-19 hyn në Polici, infektohen dy efektivë Ditën e sotme në qytetin e Elbasanite dy punonjës të drejtorisë së Policisë janë infektuar me COVID-19. Njëri është n
Rrëfimi prekës i ish-deputetit që mposhti COVID-19: Preka fundin, mjeket humbën shpresën! "Ndejta 50 ditë i shtruar tek Shefqet Ndroqi dhe në një apo dy raste unë kam prekur fundin me kuptimin e plotë të fjalës
Infektohen me koronavirus katër mësuese në Shkodër Me hapjen e shkollave, ka filluar dhe infektimi i mësuesve, por jo vetëm. Numri i mësuesve të zyrtarizuar me Covid-1
Lajm i mirë: Nënë Margarita mposht COVID-19, lë spitalin "Shefqet Ndroqi" e shëruar Ndërkohë që në vend sot u shënuan 4 viktima dhe 132 raste të reja, nënë Margarita ka fituar betejën me COVID-19 dhe ësht
"Je pozitive me COVID, po të sjellim një ambulancë", Ema Andrea merr telefonatën shqetësuese Në një kohë kur COVID-19 po merr jetë dhe po infekton qindra në ditë, shakatë me virusin janë gjëja e fundit që mund të
COVID-19 vret një tjetër mjek tek "Shefqet Ndroqi" COVID-19 ka shënuar një tjetër viktimë në rradhët e mjekësisë në Shqipëri. Mësohet se mjeku i cili humbi jetën për s
Pas 55 ditësh "luftë" me COVID-19, shërohet ish-deputeti i PS: Më në fund pranë familjes! "Pranë familjes, më në fund… Pas një lufte 55 ditore në kufijtë e të pamundurës me sëmundjen e rëndë të Covid-19 (11 dit
9 shtetas të intubuar, Ministria e Shëndetësisë sqaron si është situata në spitalet COVID-19 Nga dita e djeshme, janë rritur shifrat e të intubuarve dhe të shtruarve tek Infektivi dhe “Shefqet Ndroqi”. “Aktuali
Trajtohen 114 pacientë, dalin pamjet nga spitali COVID 2 (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka postuar pamje nga ambie
I riu me COVID-19 u hodh nga kati i tretë, reagon spitali "Shefqet Ndroqi" “Shefqet Ndroqi” ka reaguar për 29 vjeçarin e shtruar me COVID-19 i cili u vetëvra duke u hedhur nga kati i tretë. Si
"Jeta ime ishte në rrezik”, kryeinspektorja e ISHSH fiton luftën me COVID-19 Kryeinspektorja e Inspektoriatit Shtetëror Shëndetësor, Vjollca Braho e ka fituar betejën me koronavirusin, pas një muaj
Në vetëm një javë! 10 infermierë dhe një mjek me Covid-19 tek "Shefqet Ndroqi" Brenda një jave, 10 infermierë dhe një mjek të spitalit “Shefqet Ndroqi” janë infektuar në vendin e punës nga virusi cov
Pati probleme me frymëmarjen dhe u dërgua në raminacion, si është gjendja e mjekut të "Sanatoriumit" Ditën e sotme u raportua se mjeku i njohur Alban Hatibi, i cili punon në spitalin "Shefqet Nndroqi", ka pasur kompikacio
Katër persona humbin jetën te Shefqet Ndroqi Katër persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Spitalin Shefqet Ndroqi. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë ko
La pas tre vajza, Komuniteti Mysliman reagon për vdekjen e mësuesit Gazjon Rusi 39 vjeç, humbi betejën me Covid-19 mbrëmjen e të dielës në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Sikundër u raportua
Ndërron jetë mësuesi 39 vjeçar te Sanatoriumi Gazjon Rusi, 39 vjeç ka ndërruar jetë në spitalin 'Shefqet Ndroqi", pasi u infektua me koronavirus. Ai ishte ba
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, brenda javës do të rihapet COVID-2 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndro