999 rezultate për

shefit

Kreu atentat ndaj shefit të policisë, vetëdorëzohet në polici Ilirjan Hasanaj Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentat ndaj shefi i Policisë të Malësisë së Madhe është vetëdorëzuar në polici.
Djali i bëri atentat shefit të Policisë, babai: Dorëzohu, do jem në krahun tënd! (FOTO LAJM) Ilirjan Hasanaj, vetëm 19-vjec është shpallur nga kërkim nga dita e dielë për atentati e bërë ndaj shefit të Malësisë së
Zbardhet atentati ndaj shefit të policisë, në kërkim 19 vjeçari me të njejtin mbiemër Policia e Shkodrës ka zbardhur ngjarjen e një ditë më parë, ku iu bë atentat shefit të policisë bashkiake, Mentor Hasana
Me urgjencë në spital pas atentatit, mësohet gjendja e shefit të policisë Ditën e sotme shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe Mentor Hasanaj iu bë atentat dhe u transportua me urgje
Po udhëtonte me babain dhe gruan, detaje nga atentati ndaj shefit të Komisariatit në Malësinë e Madhe Detaje të reja zbardhen nga sulmi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj.
Pronari nuk i dha rrogën, shqiptari ja bën Benzin luksoz rrafsh me tokën (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Zvicër ku një shqiptar ka vendosur t'i kundërpërgjigjet shefit të tij në formën më
Plas debati midis Palokës dhe gazetarit: I jeni lëpirë shefit tuaj! Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka është përfshirë në debate të ashpra me gazetari Carlo Bolino. Debati sh
Dëshmia e vajzës së ish-shefit të Policisë: Si më mbajtën peng komunistët për 24 orë Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme e ndodhur në Tiranë në 7 tetorin e vitit 1942, ku gueriljet komuniste të kr
"Si e rrëmbyem unë dhe vëllai im, vajzën 12-vjeçare të shefit të Policisë”, dëshmia e ish-komunistes Publikohet historia e panjohur dhe e bujshme të ndodhur në qytetin e Tiranës në 1942-in, kur gueriljet komuniste kryen a
Duka i kthehet keq Braçes: Kone, lehi shefit tënd se njerëzit nuk hanë deklarata Presidenti i FSHF-së Armand Duka replikoi ashpër me zv/kryeministrin Erion Braçe, i cili ngarkoi me përgjegjësi FSHF-në
Manastirliu reagon për infektimin e shefit të urgjencës me koronavirus Tamponi për drejtorin e Urgjencës, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv ditën e sotme. Ai është pjesë e task forcës pr
Federata italiane nis hetimet për presidentin e Inter FIGC sipas ANSA ka hapur një hetim mbi sulmin e presidentit të Interit Steven Zhang ndaj shefit të Lega Serie A Paolo Da
I vunë flakën makinës së shefit të Krimeve të Rënda, kapen dy persona Policia e Elbasanit gjatë një operacioni të koduar “Zjarri i Natës” ka zbardhur dy ngjarje të rënda, që kanë të bëjnë me
Plas sherri keq në spital, mjekët përleshen me njëri-tjetrin në sallën e operacionit Adem Grbolar dhe Endrit Shala, doktorë në Klinikën e Kardiokirurgjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK),
U kapën me "mall-çokollatë", merret vendimi për vëllanë e ish-shefit të policisë Gjykata e Tiranës cakton masen e sigurisë arrest me burg për të 7 te arrestuarit e operacionit “Tranzit” mes tyre Pajtim
Prokuroria kërkon burg për 7 të arrestuar, mes tyre edhe vëllai i ish-shefit të policisë Robert Aga “Arrest me burg” ka kerkuar sot Prokuroria e Tiranës, per shtatë personat e arrestuar gjatë operacionit “Tranzit” mes ty
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
Policia "kreh" 4 qytete për orë të tëra, arrestohet vëllai i shefit të Policisë Një aksion blic i Policisë së Shtetit ka vënë në pranga disa persona të cilat akuzohen për trafik droge. Aksioni anti
DETAJET/ 60 kg drogë çokollatë, një ndër të arrestuarit është vëllai i shefit të policisë Mbrëmjen e sotme Policia e Shtetit është hedhur në aksion për të goditur një grup kriminal që trafikon lëndë narkotike.
Pas arratisjes spektakolare të ish-shefit të Nissan, në kërkim edhe bashkëshortja e tij Carole Ghosn akuzohet se ka bërë deklarata të rreme në një gjykatë në Tokio në prill, thanë hetuesit. Multimilioner u