999 rezultate për

shefi

Shefi i deputetëve serbë nuk hyri në seancë, ulet si kapadai në hollin e Kuvendit Deputetët e Listë Serbe nuk po marrin pjesë në seancën e sotme që ka filluar pak pas orës 16:00. Në këtë seancë po disku
Kuvendi tregon kërkesën e të pakënaqurëve, ky është shefi i grupit parlamentar Administrata e Kuvendit të Republikës së Kosovës, me anë të një komunikate për media ka njoftuar se ka pranuar sot kërke
23 shqiptarë në pranga dhe 2 ton drogë, detaje nga operacioni "Shefi" Prokruroia e Barit ka zbardhur detaje nga operacioni antidrogë i koduar "Shefi". Burime zyrtare bëjnë me dije se oper
Dha leje për një hotel, pushohet nga puna shefi i Urbanistikës në Durrës Ditën e sotme është pezulluar nga puna shefi i Urbanistikës në Bashkinë e Durrësit, Adhurim Qehajaj. Mësohet se ai ak
Nuk ka hetime për Shefin e Krimeve Ekonomike, Nazim Sahiti Institucionet e drejtësisë më shumë se dy muaj janë deklaruar se shefi i Krimeve Ekonomike, Nazim Sahiti, është i dyshua
Shefi i policisë: Ka filluar etapa e dytë në hetimet për vrasjen e Ivanoviçit Shefi i operativës së Policisë së Kosovës në rajonin e Mitrovicës së Veriut, Zhelko Bojiq, ka thënë se situata e siguri
Përgjimet/ Kush është boss-i plak shqiptar që drejton trafikun e drogës në Itali Plaku i Madh i kanabisit është një burrë rreth 65 vjeç, i cili banon në një zonë të panjohur të Shqipërisë, i rrethuar n
Thaçi vazhdon me dekorime Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vazhduar edhe sot ndarjen e Medaljeve Presidenciale për dhjetëvjetorin e Pavarësis
Nuk i pëlqeu ushqimi, gruaja bën për spital shefin e kuzhinës (VIDEO) Ky është momenti tronditës ku një grua në Arabinë Saudite ka sulmuar një kuzhinier në një restorant me karate dhe gjuajt
Podgoricë, gjendet një bombë para lokalit të shefit të Interpolit Pajisje shpërthyese është aktivizuar mëngjesin e sotëm para objektit hotelierik në Podgoricë, me çka është shkaktuar vet
Nuk i futi 100 euro në pagë, punonjësi vret shefin Një 55 vjeçar sipërmarrës italian u vra për vdekje nga punëtori i tij, 4 vite më i ri dhe arsyeja është në dukje banale;
Mourinho dhe Pogba përplasen keq, portugezi i tregon kush është shefi Sipas një raporti në The Sun, Mourinho dhe Pogba kanë zhvillouar bisedime të nxehta në zyrën e Mourinhos në Carrington,
Dorëhiqet drejtori i Stacionit të Autobusëve Ylber Çitaku ka dhënë dorëheqje të parevokueshme nga pozita e kryeshefit Ekzekutiv të Ndërmarrjes Publike “Stacioni i Au
Funksionarët e VMRO-së mbeten në paraburgim Deputeti Sasho Vasilevski, shefi në MPB Dushko Llazarov, shefi i sigurimit të Trajko Veljanovskit, Goran Gjoshevski dhe
U lidh me gruan e shefit, i riu e pëson si mos më keq (FOTO LAJM) Një shofer në Indi është verbuar pasi pasi u sulmua me acid në fytyrë si hakmarrje për lidhjen me gruan e shefit të tij.
Shokon moderatorja: Për t'u futur në TV duhen aftësi për tek zyra e shefit Moderatorja Aulona Musta ka bërë një deklaratë të fortë e cila padyshim që nuk do të pëlqehet aspak nga koleget e saj në
Skandali seksual në Komunën Ferizaj, shefi marrëdhënie me 15 vjeçaren në zyrë Për rreth 3 orë ka qëndruar i mbyllur brenda zyrës, me një të mitur, shefi i Zyrës për Komunitete në Komunën e Ferizajt
Shefi ekzekutiv i Borussias shpreh keqardhje për largimin e Aubameyangut Shefi ekzekutiv i Borussias së Dortmundit, Hans Joachim Watzke në një intervistë për mediat gjermane ka folur për transf
Ardi Veliu emërohet Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu është drejtori i ri i Policisë së Shtetit, i cili do të zëvendësojë Haki Çakon e shkarkuar pak javë më parë.
Fino akuzon Ilir Shulkun: Dëshira për të ndihmuar shefin, ndonjëherë të shtyn edhe në gabime qesharake Kandidati për president të FSHF-së, Bashkim Fino, ka bërë një postim në faqen e tij në “Facebook”, ku sqaron në mënyrë t