999 rezultate për

shefi

Kishin vota të barabarta në zgjedhje, ja cili asambleist fitoi Rëndësia e numrit rendor në listën e kandidatëve për Asamble po del të jetë shumë e rëndësishme në Komunën e Kamenicës.
Nis gjuetia për “shefin e madh”, sekuestrohet libri i takimeve të Tahirit Prokuroria e Krimeve të Rënda sot kanë sekuestruar librin e takimeve nga viti 2013 deri në 2017. Bëhet fjalë për peri
Shefi i Sigurisë së Turqisë viziton Tiranën, kërkon më shumë mbështetje Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, priti në takim një Delegacion të Lartë të Policisë Turke të kry
Iu kap nipi me 800 mijë euro, shefi i RENEA: Gradën e kam marrë me gjak, s’ma dha ai Para 3 ditësh në Elbasan policia vuri në pranga një të ri pasi në makinën e tij u gjetën 800 mijë euro dhe dy patenta të
Mbulojeni urgjentisht kamerën e lap topit tuaj! Ekspertët japin arsyet Kamera e laptopit ose celularit tuaj mund të jetë mjaft e nevojshme për ju, por një numër i habitshëm ekspertësh pajtohe
Në kërkim të "shefit të madh", kërkohen tabulatet e Florian Habilajt Prokuroria e Krimeve të Rënda ka bërë kërkesë drejtuar disa kompanive të telefonisë celulare që operojnë në vend, që t’i
PËRGJIMET/ A është Saimir Tahiri "Shefi i Madh" i Habilajve në Tiranë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar librin që shenon hyrje-daljet e personave që nuk janë staf i Ministrisë së
Shefi i Krimeve jep detajet: Shkatërrohet banda e drogës nga Kosova Drejtori për Krimet në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit Drejtues Josif Shtëmbari ka dhënë detajet në lid
A është Tahiri shefi i madh i Habilajve? Prokuroria hedh dyshime të forta Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ndërmarrë një tjetër hap në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit dhe Habiljave. Mëso
Ilir Meta flet për rolin e Ramës në largimin e shefit të SHISH Presidenti Ilir Meta ka rrëzuar pretendimin e opozitas se ish-kreu i SHISH ishte detyruar të dorëhiqej për shkak të pres
Shefi i ri i SHISH me dy emra, zbardhet formulari i dekriminalizimit Sot ka dhënë dorëheqjen Drejtori i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika. Mësohet se Kreu i ri i SHISH do
Si donin t'a vrisnin Azem Hajdarin në Tropojë Nga Mero Baze* Përpjekja e parë për ekzekutimin e tij nisi më 4 qershor 1998. Ishte koha, kur refugjatët e par
Shefi i Kamzës: Flamurtari përdori "kalin e Trojës" kundër nesh Në lidhje me ndeshjen e fundit kundër Flamurtarit, në kampin e Kamzës, një faktor thelbësor për humbjen është konsiderua
Berisha nxjerr foton e Lolo-s, "ministri i Brendshëm" i Habilajve në Shqipëri (FOTO LAJM) Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar foton e Florian Habilajt në Facebook duke thënë se ishte ai që erdhi në Tiran
PËRGJIMI "BOMBË": "Shefi i Madh" ndërhyri tek policia që t'i linin Habilajt rehat me lojërat e fatit Ndërkohë e gjithë vëmendja mbi akuzat ndaj Tahirit është fokusuar tek përgjimet e italianëve ndaj grupit të Habilajve ku
Shkëlzen Berisha i kujton Tahirit 200 bisedat e Ramës me Delijorgjin Shkëlzen Berisha ka reaguar pas deklaratave të ish-ministrit Saimir Tahiri në emisionin ‘Opinion’, i cili tha se djali i
Policia në kërkim të "Lolos" së Habilajve, njeriut që takohej me "Shefin e Madh" Aksioni i fundit i Prokurorisë së Krimeve të Rënda në Vlorë kishte si synim kapjen e vëllait tjetër të Moisi Habilajt që
Thellohet skandali! Dalin pamjet si ish-shefi i Krimeve drekonte me Habilajt Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habilajt, bandë e vënë në pranga në Itali. Pas implikimit të ish-ministrit t
Më i fuqishëm se Tahiri, kush është “shefi i madh” që drejtonte bandën e Habilajve Dosja e vëllezërve Habilaj me 416 faqe ka troditur nga themelet politikën në Shqipëri. Në këtë dosje voluminoze, fli
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas