999 rezultate për

sheffield

Chelsea mposhtet nga Sheffield, Championsi në rrezik (VIDEO) ‘Blutë’ e Frank Lampard kanë regjistruar një nga paraqitjet më të dobëta të këtij sezoni, në udhëtimin te Sheffield, për
Befasohet Chelsea, Sheffield dyfishon rezultatin (VIDEO) Sheffield është duke bafasuar "blutë e Londrës", pasi janë dukë udhëhequr me avantazhin e dy golave. Fillimisht McGol
Bëhet e ditur shkalla e dëmtimit, Xhaka humb 4 ndeshjet e rradhës Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka u dëmtua në sfidën e pare pas pandemisë që Arsenali e luajti si mysafir i
Dënimi i Manchester City-t nga UEFA, këto janë ekipet që përfitojnë në Premier League Vendimi i marrë nga UEFA për të pezulluar për dy vitet e ardhshme Mancheste City nga Champions si edhe 30 milion euro gj
Asisti ndaj Sheffield fut De Bruyne në historinë e Premier League Kevin de Bruyne e shkroi historinë në Premierligë të martën, kur u bë futbollisti i parë në histori që kontribuon me 15
Liverpool "fluturon" në Premier League, regjistron fitoren e radhës (VIDEO) Liverpool nuk di më çfarë është humbja. Me fitoren e sotme 2-0 kundër një ekipi të fortë si Sheffield United, që mban ve
Manchester United i ikën nga duart fitorja në minutat e fundit (VIDEO) Ndeshja e vetme e së dielës në Premier League mes Sheffield United dhe Manchester United ka përfunduar me rezultatin 3-3
Zhgënjen United, Sheffield realizon sërish (VIDEO) Mousset ka shënuar golin e dytë për vendasit ndaj Manchester United. Djajtë e nisën mirë pjesën e dytë, por Sheffield
Sheffield – Manchester United, formacionet zyrtare Manchester United e pret një transfertë e vështirë ditën e sotme përballë Sheffield United. Vendasit renditen më lart
Një gol i mjafton Sheffield për të mposhtur Arsenalin (VIDEO) Sheffield United e ka mposhtur Arsenalin 1-0 në ndeshjen e fundit të javës së 9-të. Francezi Lys Mousset ishte autori
Arsenali befasohet nga Sheffield United (VIDEO) Sheffield United është duke e mposhtur 1-0 Arsenalin Pas disa rasteve të mira të humbura, “Topçinjtë” janë ndëshkuar.
Sheffield United – Arsenal, Xhaka në fushë, Mustafi në shtëpi Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sheffield United dhe Arsenal. Sheffield United dhe Arsenal do të pë
Presidenti i Sheffield United mbron Bin Ladenin, fansat tërbohen në rrjet Abdullah bin Musa’ad zbulon se ka pranuar një huazim nga familja e Bin Laden gjatë një procesi gjyqësor me ish-partnerin
Chelsea shënon edhe golin e tretë ndaj Sheffield (VIDEO) Chelsea ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Sheffield Wednesday në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është Willian
Super Odoi, Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Sheffield (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Sheffield Wednesday në "Stamford Bridge". Autori i golit është 18-vjeçari, Call
Chelsea kalon në epërsi ndaj Sheffield (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh ndaj Sheffield Wednesday në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi brazili
Bersant Celina debuton me fitore në Championship Swansea City i Bersant Celinës e ka nisur shumë mirë sezonin e ri në Championshipin anglez pasi që ka shënuar një fitore
Sulmuesi shqiptar e nis sezonin me gol në Angli (VIDEO) Sulmuesi me origjinë shqiptare, Atdhe Nuhiu e ka nisur me gola sezonin në Angli Përfaqësuesi i kombëtares së Kosovës
Zyrtare: Atdhe Nuhiu rinovon kontratën me Sheffield Wednesday (VIDEO) Atdhe Nuhiu ka rinovuar sot kontratë me klubin e tij, Sheffield Wednesday. Sulmuesi i njohur që shpërtheu këtë sezon
Sheffield shokon Arsenal (VIDEO) Sheffield ka shokuar dhe eleminuar Arsenalin nga Kupa e Anglisë. Ekipi i konsideruar inferior ka fituar me rezultati