999 rezultate për

shef

"Ropt ku ti keni pra", shef Titi qëllon me shishe gazetarin në emision (VIDEO) Një kamera e fshehtë e realizuar nga Ora News, për rënien e shikueshmërisë së emisionit të tij të gatimit, ka nxehur She
Nuk ndalin skandalet! 70-vjeçarit i vjedhin aparaturën 5 mijë euro të oksigjenit Një tjetër skandal në shëndetësi është bërë publik mbrëmjen e sotme, ku një viktime nga Covid 19 i kanë vjedhur një paji
Erdogan premtoi spitalin e Fierit, Rama zbulon detajet: Shefat e pavioneve do jenë turq! Kryeministri Edi Rama ka sqaruar si do të ndahen rolet me turqve dhe shqiptarëve në spitalin rajonal të Fierit, i cili p
Skema e mashtrimit të sanitares te Sanatoriumi, reagon stafi: Veprim çnjerëzor, jemi të lënduar Stafi i spitalit “Shefqet Ndroqi” ka reaguar pas skandalit të bërë publik, ku një sanitare i kishte zhvatur 8 milionë le
Skandaloze! Denoncimi: I dhashë sanitares 8 milionë lekë, nëna vdiq nga COVID-19 (VIDEO) Një skandal i madh u publikua sonte në emisionin investigativ “Stop”, ku punonjës të spitalit “Shefqet Ndroqi” i njohur
Shefja e Infektivit: Efekti që pritet të japë vaksina, kush mund ta bëj e kush jo atë Një ditë më parë ishin mjekët e njohur të repartit të epidemiologjisë, si dhe kryeministri i vendit Edi Rama, ata që mor
Manastirliu gënjeu për shifrat? Shefja e Programit të Vaksinimit e nxjerr bllof Në Shqipëri nisi ditën e djeshme procesi i vaksinimit me vaksinën anticovid Pfizer, ku 975 doza u siguruan nga një shtet
Kryeministri Rama vaksinohet LIVE kundër koronavirusit (VIDEO) Ka nisur kështu procesi i vaksinimit në vendin tonë. E parë, është vaksinuar shefja e Infektivit dhe menjëherë pas saj,
"I thashë mos e vrit", flet fqinji i kambistit: Ishte i gjakosur në fytyrë Një nga fqinjët ka zbuluar detaje nga grabitja e ndodhur mëngjesin e sotëm në Korçë, teksa ka treguar edhe për përleshje
Manastirliu uron mjekët tek Shefqet Ndroqi: E di që për ju nuk ka festë "Me zemër të gjithë do të jemi së bashku, duke uruar më të mirën për vitin që ne na pret..." Ministrja e Shëndetësisë
Teksa bota përballet me Covid, shefi ekzekutiv i Zoom bëhet një prej personave më të pasur në botë Eric Yuan është bërë një prej personave më të pasur në botë ndërkohë që të gjithë filluan të përdorin Zoom për takime vi
E bujshme! Vetëvritet shefi i sigurisë së Putinit Në kryeqytetin e Rusisë, Moskë, ka kryer vetëvrasje zëvendësshefi i një prej departamenteve të Shërbimit të Sigurisë Fed
"UFOT ekzistojnë dhe Trump e di", ish-shefi i CIA-s flet për alienët John Brennan është bashkuar me listën e zyrtarëve të lartë që sugjerojnë se mund të ketë jetë edhe në planete të tjera.
Man United fiton me vështirësi ndaj Sheffield United (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore 2-3 ndaj Sheffield United. Vendasit kaluan të parët në epërsi, kur David McGold
U ndalua nga policia, Ministria e Drejtësisë merr masa ndaj "shefes" në Kurbin Pas ndalimit nga policia drejtueses së zyrës së Shërbimit të Provës në Kurbin, ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj ka
Arrestohet shefja e Shërbimit të Provës në Laç, akuza që rëndon mbi të Shefja e Shërbimit të Provës në Laç, Lindita Leçaj është ndaluar nga polica e Lezhës dhe shoqëruar në komisariat. Bur
Shefa rendi dhe krimesh, kush janë drejtuesit e policisë të arrestuar në Vlorë Ditën e sotme operacion kundër kultivimit të kanabisit në Vlorë, solli arrestimin e 27 personave dhe shpalljen në kërkim
Aksioni antidrogë në Vlorë, pezullohet shefi i krimeve të Himarës Operacioni i madh antidrogë i zhvilluar në qytetin e Vlorës solli boshatisje të postës së policisë së Himarës. Mësohe
Gazetari del nga komisariati me akuza të forta: Dhuna ka emër! Kryeredaktori i “Koha Jonë”, Qamil Xhani është liruar nga policia pas shoqërimit mbrëmjen e djeshme gjatë protestës.
Koronavirusi i merr jetën mjekes së njohur të pneumologjisë Covid 19 i ka marrë jetën doktoreshës së pneumologjisë Flutura Hashorva. Mësohet se mjekja ka ndërruar jetë ditën e djes