999 rezultate për

shblsh

Gent Zenelaj rrëfen situatën më të sikletshme mes tij, Ermal Mamaqit dhe Jul Dedës Një nga treshet më të suksesshme të humorit në Shqipëri është grupi i famshëm “SHBLSH” që kishte si protagonistë tre akt
A do t'i bashkojë "The SHBLSH" Gentin, Julin dhe Ermalin? Deda habit me përgjigjen The SHBLSH është një ndër grupet e “Portokallisë”, humori i të cilëve nuk do të vdesë kurrë. Por asnjëri prej pjesta
Julian Deda: “The SHBLSH” u nda prej largimit të Ermal Mamaqit I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ëshët aktori i mirënjohur, Julian Deda. Ndër të tjera Juliani dhe Ermal