999 rezultate për

shaw

Është ndarë nga Shawn Mendes? Camila Cabello reagon për herë të parë (VIDEO) Kush foli për ndarje? Ylli i ‘Cinderella’ Camila Cabello e ka gjetur Prince Charming dhe nuk ka ndërmend ta lëjë atë të
Man.United u mposht në ndeshjen e parë të kampionatit, Shaw: Mendoj se kemi nevojë për më shumë lojtarë Luke Shaw është i mendimit se Manchester United duhet të bëjnë disa transferime. Derisa merkatoja vazhdon të jetë e h
Chilwell drejt largimit, Licester synon yllin e United Leicester City mbetet në shënjestrën e klubeve të mëdha për disa nga yjet e skuadrës. 23-vjeçari Ben Chilwell mund të la
Shaw shfrytëzon rastin, tallet me Lukakun (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Manchester Unitedit, Luke Shaw, e mirëpriti Romelu Lukakun në Ligën e Evropës, pasi Interi s’arriti të kuali
Zbulohet e vërteta e lidhjes së re të Brad Pitt me aktoren amerikane (FOTO LAJM) Pas ndarjes nga Angelina Jolie, të gjithë janë bërë kuriozë të mësojnë ç’po bëhet me jetën private të Brad Pitt. Së f
Komplet ndryshe nga Angelina Jolie, kjo është e dashura e re e Brad Pitt (FOTO LAJM) Që kur ndarja e tij me Angelina Jolie tronditi botën, njerëzit duan të dinë se me kë është i lidhur Brad Pitt. Ka pas
HORROR/ Lojtari i Stoke City thyen këmbën në miqësore (VIDEO) Mbrojtësi i Stoke Cityt, Ryan Shawcross ka pësuar një lëndim të tmerrshëm gjatë miqësores parasezonale kundër Leicester
Zyrtare: Luke Shaw rinovon kontratën me Unitedin Flitej çdo ditë që mbrojtësi anglez, Luke Shaw do të rinovonte kontratën me "Djajtë e Kuq". Por sot ai ka hedhur fir
Mbrojtësi anglez afër rinovimit me Unitedin Luke Shaw është në bisedime me Manchester Unitedin për të nënshkruar një kontratë të re. Kontrata e mbrojtësit të maj
Luke Shaw flet pas dëmtimit të frikshëm (VIDEO) Mbrojtësi anglez, Luke ShaW pësoi një dëmtim kundër Spanjës në Ligën e Kombeve. Ai u përplas me Dani Carvajal pasi p
Lajme të mira nga Anglia, Luke Shaw është jashtë rrezikut për jetën Mbrojtësi anglez, Luke Shaw pësoi një dëmtim kundër Spanjës në Ligën e Kombeve. Ai u përplas me Dani Carvajal pasi p
Shaw: Mourinho nuk donte të më largonte Mbrojtësi Luke Shaw beson se Jose Mourinho asnjëherë nuk deshi ta shiste, por ka pranuar se ai ka pasur disa periudha fr
E akuzuan se ishte mbi peshë, lojtari i United transformohet për 1 muaj (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Manchester United, Luke Shaw, shpësh herë ka rënë pre e kritikave për fizikun e tij. Ndryshe nga natyra
Barcelona interesohet për shërbimet e mbrojtësit të Unitedit Mbrojtësi i Manchester United, Luke Shaw, është lidhur me një transferim tek liderit e La Ligas, Barcelona. Mbrojtësi
Legjenda e Southamptonit: Mourinho i shkatërroi karrierën Shaw Sipas legjendës së Southamptonit, Matt Le Tissier ka thënë se karriera e Luke Shaw është shkatërruar nga menaxheri i Man
Pas Fellainit edhe ky lojtar është i vetëdijshëm se do të largohet nga United Aventura e Luke Shaw te Manchester United po vjen drejt fundit. Mbrojtësi anglez i cili u ble për një shumë rekord n
Man United huazon mbrojtësin anglez tek Newcastle Mbrojtësi i majtë anglez, Luke Shaw do të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të janarit Trajneri Jo
Largohet nga Manchesteri shkon në Londër Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino e dëshiron mbrojtësin e majtë të Manchester Unitedit, Luke Shaw E ardhmja
Ne nuk jemi vetëm! Gjendet anija kozmike e "alienëve" (FOTO LAJM) Këto pamje të pabesueshme tregojnë një anije kozmike që fluturon në ajër mbi shkretëtirë dhe është kapur nga komuniteti
Mancheter United mendon të shesi mbrojtësin e majtë Luke Shaw duket se do të shitet nga Manchester United në merkaton e janarit. Mbrojtësi kishte nënshkruar me"Djajtë e