Vetëvritet me armë 57-vjeçari në Tiranë
999 rezultate për

shasia

Dy aksidente në Fushë-Krujë, makinave iu shkëputen gomat nga shasia (FOTO LAJM) Dy aksidente kanë ndodhur pak pas mesdite sot në Fushë-Krujë, për fat të mirë pa pasoja fatale. Nga informacioni dhe
Mercedes prezanton modelin e ri C Class Mercedes-Benz, publikoi para pak ditësh fotot e para zyrtare të modelit të ri, C Class i cili është një makine më e madh
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së