999 rezultate për

shashkat

Provokim për dhunë? Shashkat e hedhura në protestën e teatrit plagosin gazetaren (VIDEO) Në këto momente po zhvillohet protesta e qytetarëve pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Gjatë protestës një shtetas, i
Tensionohet protesta, një i lënduar dërgohet në spital Deri tani protesta ka një natyrë paqësore dhe nuk ka pasur konfrontime, por disa nga protestuesit kanë hedhur shashka dh
Rama flet në Kuvend, jashtë nisin trazirat e kërcasin shashkat I pari që ka marrë fjalën në seancën plenare të ditës së sotme është kryeministri Edi Rama, i cili tha se pasi të përfun