999 rezultate për

sharrit

Bledi Kurtishi, kandidat i VV-së në Sharrë Sot, Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Sharr mbajti konferencë për media ku prezantoi kandidatin e saj për kryetar të kë
Bora e parë zbardh Malin e Sharrit Pas një nate relativisht të ftohët, mëngjesin e sotëm Mali Sharr është mbuluar nga një shtresë e hollë dëborë. Ndryshe,
Tetovë, stuhia i merr jetën fëmijës Moti i keq që ka përfshirë mbrëmjen edjeshme pjesë të caktuara të territorit të Maqedonisë, ka shkaktuar viktimën e parë
Goranët e Sharrit formojnë Partinë Demokratike Maqedonase Banorët e Gorës së Sharrit, të cilët e ndjejnë veten maqedonas, e që jetojnë kryesisht në Maqedoni, por edhe në Gorë dhe
600 persona marshojnë për 28 Nëntor Afro 600 persona, shumica e të cilëve të ardhur nga Shqipëria dhe Kosova, do të marshojnë me rastin e ditës së flamurit
Në Malësinë e Sharrit, zhduket bariu me 600 dele Një bari me 600 dele është zhdukur mbrëmë nga rajoni i Malësisë së Sharrit, njoftoi Ministria e Brendshme e Maqedonisë,