999 rezultate për

sharres

Rama-Basha sherr live në "Opinion" për koncesionin e Sharrës: Fli o zemër fli! Kryeministri Edi Rama ka publikuar në emisionin “Opinion”, një dokument për të cilin tha se vërtetonte një tentativë të
Marrëveshja korruptive që po shtrenjton banesat në Tiranë: Miliona euro për koncensionarin në Sharrë duke mos bërë asgjë Çmimi i apartamenteve në Tiranë dhe qytete të tjera ka vijuar të rritet për një mori shkaqesh, të cilat nisin nga vetë k
Landfilli i Sharrës, vend beteje mes qytetarëve dhe policisë Rezistenca e banorëve të Sharrës kundër Policisë së Shtetit vijon edhe gjatë mbrëmjes. Sipas shqetësimeve, një pjesë
Banorët e Sharrës përfundojnë në polici Banorë të Sharrës janë shoqëruar në orët e fundit në Polici pasi kanë kundërshtuar devijimin nga Bashkia të punimeve për
I vdiq burri dhe u vra nga kunati pas lidhjes intime, të pathënat e krimit makabër Autoritetet janë të bindura tashmë se gruaja e gjetur sot në mëngjes pa jetë në liqenin e Sharrës është vrarë nga kunati
DETAJET/ U gjet e vdekur në ferra, gruaja u qëllua me tre plumba Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur mëngjesin e sotëm pranë Liqenit të Sharrës në Tiranë. Viktima është rreth 45
Përfundon rehabilitimi i plotë i varrezave të Sharrës Baltë në dimër e pluhur në verë, kaos makinash, ndërtime pa leje e ambulantë që shisnin ku të mundnin. Kjo ishte pan
U vra në landfillin e Sharrës, ky është simboli kryesor i protestës (VIDEO) Në orën 12:00 të ditës së sotme në Tiranë do të mbahet protesta e madhe e opozitës, e para për vitin 2018. Ditën e d
Veliaj: Varrezat e Sharrës, vend dinjitoz që të afërmit tanë të prehen në paqe Varrezat e Sharrës po shndërrohen dita-ditës në një vend dinjitoz prehje për ata që nuk jetojnë më, por edhe për njerëzi
Mbyllen hetimet për vrasjen e Ardit Gjoklaj, Prokuroria shpall fajtorët Hetimet për vrasjen e Ardit Gjoklajt brenda landfillit të Sharrës janë drejt mbylljet dhe mësohet se Prokuroria, do të d
Vokshi: KiE të monitorojë shfrytëzimin e fëmijëve dhe grave në landfillin e Sharrës Partia Demokratike denoncoi në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës shfrytëzimin e fëmijëve dhe grave për punë
"Në landfillin e Sharrës vajzat e komunitetit rom shfrytëzohen për prostitucion" (FOTO LAJM) Një denoncim shokues është bërë në adresë të drejtuesve në landfillin e Sharrës në Tiranë. Sipas kësaj deklarate të
CENSURA/ Ky është investigimi për vdekjen e Ardit Gjoklajt në Landfill-in e Sharrës (VIDEO) Ndërprerja e transmetimit të emisionit "Publicus" pas një investigimi mbi vdekjen e të miturit Ardit Gjoklaj në landfill
PD kallëzon penalisht Veliajn PD ka depozituar sot një kallëzim penal në Prokurori, për kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erjon Veliaj. Sipas saj, ka d
Arditi nuk ishte i vetmi që humbi jetën në Landfillin e Sharrës Ardit Gjoklaj nuk është i vetmi, që ka gjetur vdekjen në Landfillin e Sharrës. Televizioni “ABC News” ka siguruar dosjen
Veliaj i përgjigjet PD për vdekjen e 17-vjeçarit në landfillin e Sharrës Bashkia e Tiranës ka reaguar sot pak javë pas ngjarjes tragjike që ka ndodhur në vendgrumbullimin e mbetjeve në Sharrë,
PD: Rama të dorëzojë të dyshuarin që ka vrarë 17 vjeçarin në Sharrë Partia Demokratike akuzoi kryeministrin Edi Rama se po mbron Edurim Teqjan, shtetas i shpallur në kërkim nga ana e polic
Basha: Arditi është këmbana e alarmit që bie për të gjithë ne Kreu i PD-së Lulzim Basha përmes një postim në rrjetin social Facebook ka reaguar për vdekjen e 17-vjeçarit në landfill.
Ja kush është viktima që u gjet në landfillin e Sharrës Është identifikuar viktima që u gjet mesditën e sotme në landfillin e sharrës në kryeqytet. Sipas informacioneve të p
Breshëri arme në Kavajë, kapet autori Nën akuzën e "vrasjes së mbetur në tentativë", një 33 vjeçar nga Kavaja është vënë në prangat e policisë. Dje shtetasi A