999 rezultate për

sharmante

Foto pikante! Kodheli sharmante, Cakaj mbi peshë e Veliaj me biçikletë (FOTO LAJM) Me largimin e opozitës nga Kuvendi, maxhoranca ka fituar edhe më shumë peshë e prezencë në Kuvendin e Shqipërisë. Nga
Sharmante në mes të detit, komentuesi ngacom Françeska Jaçen për të brendshmet (FOTO LAJM) Françeska jaçe është një ndër banoret më të zhurmshme të "Big Brother" e cila nuk ka ndaluar asnjëherë duke bërë buj për
Rita Ora surprizon me pamjen e saj në mbrëmjen e ''Oscar 2018'' Ceremonia e ndarjes së çmimeve "Oscars" ka mbledhur mbrëmë në një vend emrat më të njohur nga bota e artit. Në të nu
Të bukura, seksi dhe fotozhenike, njihuni me policet tona (VIDEO) Ata ngjajnë si modele dhe aspak të egra ashtu siç i mendojnë të gjithë policet. Mirëpo përpara aparatit fotografik at
Edhe politika mbarëshqiptare e do të bukurën (FOTO LAJM) Emra të rinj në Parlament apo jashtë tij, ia shtuan sharmin politikës shqiptare, mes të cilëve edhe Mimi Kodheli, Grida
Bellucci sharmante në Kanë Aktorja 50 vjeçare Monica Bellucci, ka parakaluar në tapetin e kuq, për të prezantuar filmin e vetëm italian "Le meravig
Miranda Kerr sharmante në Shangai (FOTO LAJM) Në sfilatën e stilistit Michael Kors që u zhvillua në Shangai, Miranda Kerr ishte e ftuara speciale. 31-vjeçarja ishte e