999 rezultate për

share

Ish-deputeti kërcënon LIVE: Kush më shan e ka të sharë Këngëtari dhe ish-deputeti Labinot Tahiri iu është drejtuar qytetarëve në një video live në llogarinë e tij në Facebook.
Shau kë gjeti para, shkaku i ndëhyrjes së sigurimit ndaj portierit turk (VIDEO) Shefi Teknik i kombatares U21 të Turqisë, Vedat İnceefe ka dalë me deklarata të forta deri edhe raciste kundër shqi
Tifozi i Liverpool rrihet me shkop gome nga policia (VIDEO) Nuk ka shkuar gjithçka si duhet në finalen e Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit, të paktën për një
Trashëgimtari i jasharëve bën këtë veprim para mbrëmjes së maturës (FOTO LAJM) Maturantët po festojnë përfundimin e shkollës së mesme në të gjitha qytetet e Kosovës. Këtë vit këtë ngjarje e ka shë
Provokojnë mediat serbe: Shaqiri dhe Lovren kanë festuar duke sharë para kamerës (VIDEO) Liverpooli bëri mbrekullinë dje në mbrëmje duke përmbysur disavantazhin 3-0 të pësuar nga Camp Nou një javë. Të kuqtë si
Heroi Agim Ramadani duke luftuar në Koshare (VIDEO) Heroi Agim Ramadani ra në Betejën e Koshares, pasi ishte kthyer në Kosovë nga diaspora, ku jetonte së bashku me familjen
Haradinaj: Ta dija i kujt ishte, nuk e lejoja Ismailin të luftonte në Koshare Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Nasim Haradinaj ka thënë se do të ia ndalonte hyrjen në Kos
Naser Vllasi tregon si e vranë komandantin serb në Koshare (VIDEO) Naser Vllasi, i njohur si komandant “Kobra”, gjatë betejës së Koshares, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në R
DOKUMENTI/ Ushtria serbe përdori helme luftarake kundër UÇK-së në Koshare (FOTO LAJM) Mjeku Haxhi Kamberi nga Gjakova ka publikuar një raport me të cilin dokumentohet se ushtria serbe kishte përdorur armë k
Kjo është simbolika e gurit që e shkel ‘’ushtari i panjohur’’ në Koshare Për Betejën e lavdishme të Koshares së vitit 1999 në studion e emisionit Frontal Live ka folur Xhafer Gashi, shef i zbul
Serbët humbjen në Koshare e dokumentojnë me film Në Serbi vazhdon glorifikimi i humbjeve serbe dhe krijimi i miteve për to. Ky është stili i mbijetesës historike të Serb
Sharë e pështyrë, Meta dhe Rama shtrëngojnë duart për sytë e botës (FOTO LAJM) Akuzat mes Ramës dhe Ilir Metës kanë qenë të forta gjatë viteve të fundit me një rivalitet, të cilin nuk e kanë patur ed
Denoncimi: Na detyrojnë të bëjmë "like" dhe "share" postimeve të qeverisë Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim sipas një punonjësi të Bashkisë së Tiranës ku shprehet se stafi i Bas
Publikohet për herë të parë, momenti i kthimit të Jasharëve në Kosovë (VIDEO) Kryetari i KMDLNJ-së në Mitrovicë, Halit Barani përmes një postimi në rrjetin social Facebook, ka shpërndarë një video t
Quni me rrëfim të ri për Kosharen: U dhamë serbëve mundësinë të dorëzoheshin Komandanti i batalionit diverzanto-vezhgues në Betejën e Koshares, Anton Quni në ka rrëfyer detaje interesante për njërë
Skandal në Korçë, tifozët akuzojnë për tolerim dhe grinden me Radas "Ujqërit e dëborës" pas ndeshjes kanë akuzuar lojtarët për tolerim ndaj Tiranës. Pas përfundimit të takimit i vetmi që m
Pamje të rralla, si u thye Serbia në Koshare (VIDEO) Janë bërë gati 20 vjet nga Beteja e Koshares, e cila konsiderohet si një nga betejat më të mëdha të luftës së Kosovës.
Vuçiçi nxjerr detaje shokuese: Në takimet e dialogut e kemi sharë në serbisht Thaçin Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka dhënë një detaj nga takimet që i zhvillon me homologun e tij kosovar, Hashim
Vajza e policit të vrarë përlot me fjalimin për babain Vajza epolicit Izet Demaj ka mbajtur një fjalim në ceremoninë e varrimit në varrezat e dëshmorëve në Koshare. Ajo i k
Trupi i pajetë i Izet Demajt niset për në Koshare ku edhe luftoi Trupi i pajetë i policit Izet Demak i cili u vra pak ditë më parë në Istog, është nisur për në Koshare për t’u varrosur.