999 rezultate për

sharĂ

Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit (VIDEO) Një gjyshe u ballafaqua me një situatë të pakëndshme pasi që mori aksidentalisht marihuanën e nipit të saj. Në një
Faktet më qesharake që keni dëgjuar ndonjëher 1. Të përplasësh kokën në mur për një orë humb 150 kalori. 2.7% e të rriturve amerikanë besojnë se qumështi me çokoll
U kap me 11 shqiptarë në bord, kontrabandisti britanik justifikohet në mënyrë qesharake para Gjykatës Një kontrabandist në Britani ka pretenduar se një bandë shqiptare e ka kërcënuar se do ta vriste atë dhe familjen e tij.
Këto banjo kanë nevojë për rinovime të mëdha dhe nuk është aspak qesharake! (FOTO LAJM) Tualetet mund të themi se janë pjesa më e rëndësishme e një shtëpie. Përveç tualeteve të bukura, ku janë hedhur me m
Modelet e flokëve më qesharake të futbollistëve (FOTO LAJM) Sportistët janë të vetëdijshëm që ndiqen nga mijëra sy kur ndodhen në fushën e lojës. Por kjo nuk ju mjafton për të t
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Gabime qesharake që nxjerrin zbuluar kinematografinë botërore (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Baballarët më qesharak , çfarë bëjnë ata kur kujdesen për fëmijët (VIDEO) Të gjithë e dimë se kur vjen puna për kujdesin e fëmijëve nënat janë më të kujdesshme dhe më serioze. Kujtimet qeshar
"Prokuroria humb letrat", shtyhet sërish gjyqi për Saimir Tahirin, ish-ministri: Kjo është qesharake Gjykata për Krime të Rënda hapi shqyrtimin gjyqësor për ish ministrin Saimir Tahiri dhe Jaeld Çelën, ndërsa u detyrua të
Prapaskena të habitshme dhe qesharake të videoklipeve shqiptare (VIDEO) Puna pas një videoklipi është vërtetë kolosale, sepse që të realizohet një produkt i mirë duhet menduar gjithçka në deta
Grekët lenë nam: Fusin shqiptarët në listat e të shumëkërkuarëve me akuza qesharake (FOTO LAJM) INTERPOL ka shpallur listën me 7 më të kërkuarit, ku mes tyre janë edhe dy shqiptarë. Siç bëhet e ditur në faqen zyrt
Berisha edhe të dielave në Facebook, shpërndan një foto qesharake me Ramën (FOTO LAJM) Sipas ish-kryeministrit për vite me radhë, ish-presidentit dhe kryetarit shpirtëror të PD-së, Sali Berisha, kryeministri
Historia qesharake midis prokurorit, avokatit dhe policit në Pogradec, kush përfundon në burg? Një rast absurd është shënuar në Pogradec, ku një avokat është akuzuar se ka përdorur si armë të ftohtë një deodorant! E
Guardiola ka arritur akord me Juvetusin? Reagon Manchester Prej dy ditësh në Itali flitet se Juventusi ka arritur akordin me trajnerin Pep Guardiola, por klubi i Manchester Cityt,
Komedia qesharake e Ermalit dhe Elvanës në Kanë (VIDEO) Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata po luajnë një tjetër komedi me komedinë e tyre “Dy gisht mjaltë”. Prej dy ditësh publik
Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin “Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në e
Dy shqiptarë janë dënuar për vjedhje në Francë, deklarata e njërit prej tyre është qesharake Dy shqiptarë të cilët kanë vjedhur 5 banesa në francë janë në dënuar me burg nga drejtësia franceze. Shqiptarët 24 dhe
Duket qesharake por është serioze, si Enveri dhe Isai gënjenin veten për Shehun dhe CIA Një bisedë interesante është zhvilluar mes Enver Hoxhës dhe Hekuran Isait për fejesën e djalit të Mehmet Shehut, Skënder
Mjafton kjo dorashkë për të na bindur se sa vend qesharak jemi (FOTO LAJM) Lehtësia e grabitjes spektakolare në Rinas si edhe niveli skandaloz i sigurisë tregoi se sa shtet qesharak kemi mundur t
Këto janë shtëpitë më qesharake në botë (FOTO LAJM) Falë Hannes Coudenys dhe sigurisht, vetë arkitektëve, Belgjika është bërë famëkeqe për ndërtesat e saj të çuditshme.