999 rezultate për

shaqirit

Liverpool i Shaqirit nuk fal, mposht bindshëm West Hamin (VIDEO) Liverpool ka mposhtur sot West Ham United me shifrat e thella 4-0 në "Anfield Road", ndeshje e vlefshme për javën e parë
Klopp-i zbulon ushqimin e preferuar tradicional shqiptar të Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri, ylli shqiptar i Zvicrës ka firmosur kontratën për 5 vjet me ekipin e Liverpoolit. Trajneri ka postua
Ish-bashkëlojtari paralajmëron Liverpool për Xherdanin: Ai s'e ndihmon ekipin Xherdan Shaqiri tashmë është pjesë e një prej klubeve më të mëdha në Europë, Liverpool. Transferimi i Shaqirit te Liv
U "shkatërruan" nga klubi i Shaqirit, Mourinho flet pas humbjes Manchester United mbrëmjen e djeshme është mundur thellë nga skuadra e Xherdan Shaqirit, Liverpool me rezultat 4-1.
Shkëlqejnë shqiptarët, pas Shaqirit shënon edhe 19-vjeçari i Bayernit (VIDEO) Shaqiri na ka surprizuar të gjithëve me golin e mrekullueshëm që shënoj në debutimin e tij të parë me Liverpool. Por
Shaqiri u mbyll gojën legjendave të Manchester United Tranferimi i Xherdan Shaqirit te klubi i Liverpool nuk u ka pëlqyer të gjithëve madje ka pasur nga ata që kanë shpërthye
Shaqirit i bëjnë "gropën" te Liverpool, lihet jashtë (VIDEO) Shaqiri së fundmi është transferuar te klubi i Liverpool dhe dukej shumë i lumtur për të ardhmen e tij. Por disa zëra
Steven Gerrard flet për transferimin e Shaqirit tek Liverpooli Steven Gerrard ka folur për transferimin e Xherdan Shaqirit te Liverpooli. Gazetari i gazetës Lajm në Maqedoni, Resha
"Dua të fitojë tituj", kjo është intervista e parë e Shaqirit te Liverpool Xherdan Shaqiri beson se Liverpooli është në pozitë të mirë për të arritur sukses në sezonet që do të vinë derisa ai syn
Takohen përsëri, kjo është historia e përbashkët e Shaqirit dhe Salahut Xherdan Shaqiri dhe Mohamed Salah janë bërë shokë skuadre në Liverpool pas më shumë se gjashtë viteve ku ata kishin kryq
Shqiponja e Xhakës dhe Shaqirit shkakton debat politik në Zvicër Politikania e njohur zvicerane nga SP, pjesë e ekzekutivit të Kantonit të Cyrihut, Jacqueline Fehr, në profilin e saj në
Futbollisti i Shqipërisë i bën koment epik Shaqirit për serbët (FOTO LAJM) Zvicra ditën e djeshme është eliminuar nga Suedia në mënyrë krejt të papritur. Kjo humbje ka prekur edhe shumë tifoz
Zvicra eliminohet nga Suedia, nota e Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Zvicra e shqiptarëve u eliminua nga Kampionati Botëror "Rusia 2018". Helvetikët u mposhtën 1-0 nga Suedia, e cila në
Muç Nano: Shqiponja e Xhakës e Shaqirit ishte ofenduese Ndërkohë që çdo shqiptar u ndje krenar pas "shqiponjës" në ndeshjen Serbi-Zvicër e bërë nga dy shqiptarët, Xhaka dhe Sha
E FUNDIT/ Zvicra nuk i pranon paratë e mbledhura për gjobën e Xhakës e Shaqirit Zvicra nuk e ka pranuar fondin e mbledhur nga shqiptarët për t’i paguar gjobat e futbollistëve Granit Xhaka e Xherdan Sh
Bën shqiponjën në studio, politikani zviceran del hapur pro Xhakës e Shaqirit Ndeshja Zvicër-Serbi u kthy në një ndër ndeshjet më të komentuara të botërorit, kjo për shkak të Xhakës dhe Shaqirit të
Serbët provokohen edhe nga "shqiponja" e Thaçit me të birin (FOTO LAJM) Përpos futbollistëve, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqirit, serbët i ka tronditur edhe i biri i presidentit Hashim Thaçi, E
Shqiponja në Kupën e Botës, fjalët e Lorik Canës për festimin e Xhakës dhe Shaqirit I ftuar në një emision francez për radion “Tv Spirite”, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka folur për fe
Shqiptarët e bëjnë më së miri! Tejkalohet shuma e gjobës së Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Shuma e këkruar prej 25 mijë euro tashmë ka kaluar pritshmërinë. Për vetëm disa ditë pas dënimit që FIFA i dha tre lo
Behrami për dënimin e Xhakës dhe Shaqirit: Jemi shumë të lumtur që nuk u suspenduan Valon Behrami ka thënë se ai dhe lojtarët e tjerë të Kombëtares se Zvicrës kanë folur pas ndeshjes kundër Serbisë, gjatë