999 rezultate për

shaqirin

Klopp sqaron përse insistoi për të marrë Xherdan Shaqirin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se ata e kanë blerë Xherdan Shaqirin këtë verë pasi që iu nevojit
Kritikoi Xhakën dhe Shaqirin, dorëheqje tek Zvicra Alex Miescher, Sekretari i Përgjithshëm i Federatës Zviceriane të Futbollit, ka dhënë sot dorëheqjen nga posti i tij për
Liverpool i mahnitur me Shaqirin, i bëjnë një "surprizë" në rrjetet sociale (VIDEO) Xherdan Shaqiri bëri një debutim të mrekullueshëm në takimin kundër Manchester United, ku skuadra e tij Liverpool, fitoj
Gary Neville vazhdon të tallet me Shaqirin, kjo është ironia e tij (VIDEO) Gary Neville vazhdon me kritikat kundër Xherdan Shaqirit. Madje as paraqitja e mrekullueshme që Shaqiri bëi në debut
Neville i bie pishmanit, shikoni çfarë thotë tani për Shaqirin pas atij goli fantastik Goli më gërshërë i Xherdan Shaqirit nuk ja ka ndryshuar mendjen Gary Nevilleit Neville e kishte cilësuar Shaqirin si
Lojtarët e Liverpool "rrahin" Shaqirin, e do tradita (VIDEO) Futbollisti me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri ëështë transferuar te klubi i Liverpool dhe ditën e djeshme ka realiz
Klopp tregon çfarë pret nga Shaqiri sezonin e ardhshëm Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp ka deklaruar se ka shumë besim në ekipin që ai ka formuar ku nuk i ka kursyer lavdëri
Ish-bashkëlojtari kritikon ashpër Shaqirin Futbollisti i Stoke Cityt, Charlie Adams duket se nuk është i kënaqur me ish-shokun e tij të skuadrës , Xherdan Shaqiri.
Gary Neville kritikon ashpër Xherdan Shaqirin Xherdan Shaqiri një ditë më parë u zyrtarizua te Liverpool. Trajneri Jurgen Klopp u shpreh i lumtur me finalizimin e kës
Gazetari në Liverpool ngacmon Shaqirin për shqiponjën, përgjigja e tij është epike Xherdan Shaqiri pas shumë spekulimesh mbi të ardhmen e tij, mbrëmjen e djeshme arriti që të zyrtarizohet si lojtari më i
Kështu e priten lojtarët dhe trajneri Klopp - Shaqirin në Liverpool (FOTO-VIDEO) Xherdan Shaqqiri ka arritur te premten në Melwood (qendra stërvitore e Liverpoolit) Ai është transferuar të gjiganti
Klopp tregon arsyen se pse e transferoi Shaqirin në "Anfield Road" Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp ka folur për blerjen më të re të Liverpoolit. Klopp tek Shaqiri pëlqen gatishmër
Mourinho kërkon të marrë me çdo kusht Shaqirin te United Futbollisti me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqiri ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në këtë Botëror me përfaqësues
E FUNDIT/ Për 24 orë mblidhen paratë për Xhakën, Shaqirin dhe Lichtsteiner (FOTO LAJM) Për më pak se 24 orë janë mbledhur paratë për të paguar dënimin e Granit Xhakës, Xherdan Shaqirit dhe Stephan Lichtstein
Shifër rekord, sa para u mblodhën në pak orë për Xhakën dhe Shaqirin Mediat e mëdha botërore kanë raportuar sot për iniciativën e kosovarit nga Nju Jorku, Rilind Rekës, për të mbledhur fond
FIFA i dënoi, shqiptarët mbledhin në kohë rekord paratë për Xhakën dhe Shaqirin Shqiparët janë mobilizuar menjëherë pasi Komisioni Disiplinor i FIFA ka dhënë gjoba për tre lojtarët e Zvicrës të cilët
FIFA dënoi Xhakën dhe Shaqirin, vjen reagimi i Federatës Zvicerane Federata Zvicerane e Futbollit në një reagim të saj në faqen zyrtare ka shkruar se “pluhuri” i hedhur kohëve të fundit i
Ministri kosovar jep rrogën e tij për Xhakën dhe Shaqirin Gjobat e vendosura ndaj dy lojtarëve shqiptarë nga Kosova, që përfaqësojnë Zvicrën në Kupën e Botës “Rusi 2018”, duket s
E FUNDIT/ FIFA shpall vendimin për Xhakën dhe Shaqirin FIFA ka publikuar vendimin për Xherdan Shaqirin, Granit Xhakën dhe Stephan Lichststeiner që bënë shqiponjën gjatë ndeshj
Ushtria zviceriane mbron Xhakën e Shaqirin (FOTO LAJM) Xhaka dhe Shaqiri, festuan golat e tyre kundër Serbisë duke e bërë simbolin e shqiponjës me duar, por kjo nuk u ka pëlqy