999 rezultate për

shaqiri

Klopp tregon arsyen pse mungoi Xherdan Shaqiri në ndeshjen ndaj Leicester Xherdan Shaqiri mungoi ndaj Leicester shkaku i një lëndim. Por vetëm pas ndeshjes u mësua arsyeja e mungesës, pasi pë
Me super "Lamborghini" të vitit të fundit, Shaqiri nuk përmbahet (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri di mjaft mirë të kujdeset për veten. Pas aunullimit te sfidës Zvicr-Ukrainë e cila u anulua, për ars
Shaqiri u bë i "gjallë" me një super asist, ky është komenti i Klopp Skuadra e Liverpoolit mbrëmë arriti që me mjaft vështirësi ta fitojë duelin ndaj West Hamit, takim ky në kuadër të xhiro
Mediat turke zbulojnë arsyet pse Shaqiri nuk kaloi te Fenerbahçe Fenerbahçe ishte shumë afër të transferonte Xherdan Shaqirin. Klubi turk kishte marrëveshje që të merrte yllin shqipt
Liverpool publikon listën e lojtarëve për Champions, ky është vendimi për Shaqirin Jurgen Klopp ka bërë publike listën e futbollistëve që i ka regjistruar për ndeshjet e fazës së grupeve të Ligës së Kamp
Shaqiri flet për herë të parë për të ardhmen te Liverpool Xherdan Shaqiri ka zbuluar se do të vijojë të qëndrojë me Liverpoolin. “Mediat shkruajnë shumë, por në fund unë jam m
Xherdan Shaqiri rezulton pozitiv me covid-19 Futbollisti i Liverpool, Xherdan Shaqiri ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e kanë dhënë mediat në Zvicër që
Shaqiri mes Italisë dhe Spanjës, ja dy klubet e njohura qe e duan Xherdan Shaqiri me shumë mundësi do të largohet nga Liverpool pasi nuk po gjen hapësira. Janë dy ekipe që duan 28-vje
Klopp nuk e grumbullon as këtë herë, në Angli janë të bindur për largimin e Shaqirit Xherdan Shaqiri prej dy sezonesh aktivizohet te Liverpul, por më së shumti edicionin, që sapo u mbyll ai nuk pati minuta
U nda nga Xherdan Shaqiri? Vjen deklarata "bombë" e Dhurata Ahmetaj (FOTO LAJM) Këngëtarja, Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti shqiptar Xherdan Shaqiri thuhej se kishin nisur një romancë mes vete. Kjo
Monaco dhe Sevilla të interesuara për Shaqirin, kjo është e vetmja pengesë Skuadra e Monacos dhe Sevillas thuhet se janë të interesuar të nënshkruajnë me futbollistin e Liverpoolit, Xherdan Shaqi
Klopp me fjalë të mëdha për Shaqirin: Nuk kam dyshuar kurrë tek ai Xherdan Shaqiri është rikthyer nga lëndimi dhe ka luajtur titullar për Liverpoolin në kuadër të EFL Cup. Sulmuesi kos
Alla Pirlo, shijoni supergolin e Shaqirit nga goditja e lirë (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol sonte në Carabao Cup kundër Lincoln City Ishte një gol që zakonisht i shënon
"Shaqiri të largohet nga Liverpool" Ottmar Hitzfeld e njeh shumë mirë Xherdan Shaqirin, me të cilin kishte punuar në të kaluarën në Kombëtaren e Zvicrës.
Dështuan me David Silvan, Lazio tani synon transferimin e Shaqirit Lazio ka pësuar një humbje të rëndë në tregun e transferimeve, teksa David Silva i është bashkuar Real Sociedadit. Me
Dështoi me David Silvën, tani Tare kërkon të bëjë "bingo" me Xherdan Shaqirin Igli Tare dështoi në momentet e fundit të bindte David Silvën të firmoste me Lazion (u zyrtarizua te Real Sociedadi), me
Van Dijk i ndërpret intervistën, Xherdan Shaqiri e kap "me shqelma" (VIDEO) Mesfushori i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, teksa po jepte një intervistë, ku fliste për mungesën e aktivizimit të tij gj
U nda me këngëtaren shqiptare, Xherdan Shaqiri në jaht i rrethuar nga vajza joshëse “Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz, i rrethuar nga femra seksi” ishte kryetitulli i portaleve, aq më tepër që
Në pushime i rrethuar me femra s*ksi, Shaqiri prish marrëdhënien me këngëtaren shqiptare? Aludimeve për një romancë mes Xherdan Shaqirit dhe Dhurata Ahmetajt, iu shtuan dyshimet në fund të korrikut, se gjërat n
I është bërë shoqe, video e Ilir Shaqirit me të bijën në TikTok do ju fiksojë (VIDEO) Balerini i njohur shqiptar, Ilir Shaqiri ka treguar me postimet e ndryshme se ka një raport shumë të ngushtë me vajzën e