999 rezultate për

shantazh

Gruaja shqiptare shantazh vajzës rumune: Më jep 1000 euro të të kthej macen Një 54-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane pasi është përfshirë në një ngjarje të pazakontë, ndërsa a
A ka përgjime që po i përdor për shantazh? Flet Saimir Tahiri Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është pyetur nëse disponon përgjime të politikanëve të tjerë, të cilat mund t’i p
Përdhunuan dhe shantazhonin 13 vjeçarin me video, arrestohen 2 të rinj, në kërkim një tjetër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë dhe është zbuluar pas një denoncimi të një qytetareje për vjedhje banese. Dy
A po shantazhohet me përgjime të natyrës seksuale Elisa Spiropali? (FOTO LAJM) Pas publikimit të një numri të madh përgjimesh, të cilat sipas PD faktuan vjedhjen e votave, "Bild" bëri me dije se ka n
Meta thirrje Ramës: Hiq dorë nga shantazhet, vendimi i Kolegjit Zgjedhor një truk procedural Presidenti Ilir Meta i ka bërë thirrje maxhorancës që të tërhiqet nga shantazhet ndaj institucioneve. Ai është shprehu
Krimet e Rënda ndalojnë publikimin e përgjimeve/ PD: Të dorëhiqet Rama, po shantazhon median PDita e sotme solli publikimin e 6përgjimeve nga "Bild", për ccështjen Dako-Avdylaj dhe shitblerje të votës. Partia D
Plas skandali i turpshëm, vëllai i deputetit shantazhon biznesmenin Biznesmeni Hajdar Podrimaj ka paraqitur prova të cilat, sipas tij, dëshmojnë se vëllai i deputetit të PDK-së, Hajdar Beq
Shantazhoi me foto intime gjermanen, dënohet me burg shqiptari Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Përgjithshëm – Divizioni Penal, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelo
Shantazhoi ish-të dashurën me video, lihet në burg 17-vjeçari Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka përcaktuar masën e sigurisë "Arrest në burg" për 17-vjeçarin David Kovaçi, i cili
Meta apel gazetarëve: Denonconi hapur presionet dhe shantazhet Në Ditën Ndërkombëtar të Lirisë së Shtypit, presidenti Meta iu ka kërkuar gazetarëve në Shqipëri që të unifikohen në mën
Mediat serbe nisin sulmet: Macron dhe Merkel e shantazhuan Haradinajn Takimi i udhëheqësve të Ballkanit Perëndimor dhe të Bashkimit Evropian – i mbajtur të hënën në Berlin, me ftesë të kance
Zyrtari i Ambasadës së SHBA: Pronarët e mediave në Shqipëri shantazhojnë bizneset e huaja Shefi i Marrëdhënieve me Publikun në Ambasadën e SHBA në Tiranë, Brian Beckmann, e vlerëson hapësirën mediatike në Shqip
Spitali Amerikan – Progres e Vizion. E keqja në Shqipëri, shantazhet! Spitali Amerikan është një realitet i mjekësisë në Shqipëri dhe në harkun e më shumë se një dekade ka bërë një progres t
Video shantazhuese për politikanët? Si përgjigjet Tahri Ish ministri i Brendshem Saimir Tahiri ishte ditën e sotme tek Krimet e Rënda për tu njohur me akuzat në prokurori. N
Serbë ushtarë të Kosovës Rreth 40 serbë kanë aplikuar për ushtarë të Kosovës , shkruan Albeu.com Këtë fakt e ka mirëpritur edhe Kryeministri i
Nga instagrami tek shantazhet: Si e kërcënuan djemtë 14 vjeçaren Është zbardhur vendimi i Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Durrës për 7 të miturit që akuzohen se kanë kryer marrëdhënie sek
DËSHMITË/ Kemi videon, të vrasim motrat dhe mamin! Si u shantazhua vajza në Kavajë (FOTO LAJM) Është zbardhur ngjarja e rëndë në Kavajë që tronditi opinionin publik, ku një vajzë e mitur ishte përdhunuar nga 7 djem
8 djemtë shantazhuan vajzën me video dhe e përdhunuan disa herë Detaje tronditëse kanë dalë në dritë nga përdhunimi i një të miture në Kavajë. Vajza 13-vjeçare u përdhunua disa her
Denoncimi i fortë: Kryeministri më ka shantazhuar djalin Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në Facebook-un e tij ku shkruan se djali i
"Nuk ka fuqi në botë të shantazhojë Presidentin", Meta i kthehet ashpër Ramës Presidenti i Republikës Ilir Meta ka ashpërsuar tonet ndaj Edi Ramës, përmes një statusi në Facebook. Meta duke fol