999 rezultate për

shanse

Doni të mbeteni shtatzënë? Këto janë gjashtë arsyet pse kjo nuk mund të ndodhë Faktorët kryesorë që zvogëlojnë shanset për të pasur fëmijë janë të njohur: lindja dhe ushqyerja me gji, përdorimi i pil
Habit Jozefina Topalli: Rama ka shanse të marrë mandatin e 3-të! Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka treguar arsyet që e shtynë që t’i rikthehet politikës me një
Nëse deri tani i keni dhënë fëmijës lëng frutash në mëngjes, mos e bëni më Fëmijët që pinë lëng frutash gjatë kohës që konsumojnë mëngjes, kanë më shumë shanse të jenë mbipeshë apo të vuajnë nga
A mund t'a zgjedhin dot prindërit gjininë e fëmijës? A ekziston ndonjë mënyrë për të përcaktuar gjininë e foshnjës? Ose edhe të rrisni shanset për të pasur djalë apo vajzë?
Hedhja e shortit, superkompjuteri parashikon fituesin e Champions Superkompjuteri ka bërë një parashikim të ri pas hedhjes së shortit për 1/16 e finales së Ligës së Kampionëve. Dje u
Rriten shanset e kalimit të Eriksen te Arsenal, në Milano vjen Xhaka Christian Eriksen do të largohet nga Interi në janar, ndërsa destinacione të ardhshme për të mund të jenë PSG-ja, Bayern
"Nuk ka shanse të më ndalosh, më lësho", agjentët zbarkojnë në terren (VIDEO) Ndërsa vetëm disa minuta na ndajnë nga fillimi zyrtar i protestës për vrasjen e Klodian Rashës, policia ka nisur të bëjë
HOROSKOPI/ Dita e sotme do jetë plot shanse për peshqit, mjafton të kapni të duhurin Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambi
Sipas shenjës së horoskopit, sa shanse ka të tradhtosh nga 0 në 10 Nga 0 deri në 10. Sa shanse keni për të tradhtuar?! Na thoni vetëm shenjën dhe zbulojeni më poshtë! Dashi Nuk ësht
HOROSKOPI/ Sa më shumë të ruani qetësinë, aq më shumë shanse do të keni për të dalë nga një situatë e vështirë Dashi Jeni aq shumë të impenjuar saqë ju duket se edhe për gjërat më të vogla të gjithë do t’ju drejtohen juve. Duhet
Salah mbështet Firminon: Nuk duhet të qëndrojë në stol Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah ka mbrojtur bashkëlojtarin Roberto Firmino që nuk është në formën më të mirë. Brazi
Zero shanse për azil! Franca riatdheson 25 shtetas shqiptarë Sipas një njoftimi të policisë 25 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar sot në pikën kufitare të Rinasit. Atyre iu ishte
Nuk keni aplikuar ende për Lotarinë Amerikane? Ky veprim mund t'ju shtojë shanset për t'a fituar Nga data 7 tetor 2020 janë hapur aplikimet për Lotarinë Amerikane të cilat zgjasin deri më datë 10 nëntor 2020 në orën 1
Riatdhesohen 25 shqiptarë nga Franca, policia: Shanset për azil janë zero! Janë riatdhesuar 25 shqiptarë nga Lille në Francë pasi kishin kërkuar azil. Operacioni është zhvilluar në bazë të n
Ndeshja historike ndaj Maqedonisë, kreu i tifo-grupit "Dardanët" tregon shanset për fitore Mbrëmjen e sotme në orën 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës në Shkup, e vlefshme për gj
Egbo para sfidës me Young Boys: Kemi 50% shanse Trajner i Tiranës, Emanuel Egbo, sheh mundësi reale për kualifikimin në ndeshjen e play off-it me Young Boys në Zvicër.
Humbi finalen e Champions, ylli i PSG: Ndihemi si m*t Ander Herrera, mesfushori i PSG, pas finales së Champions të humbur ndaj Bayern Munich ka shfaqur gjithë zemërimin e tij
Lajmet që prisnit! Në fund të muajit këto 4 shenja horoskopi do të fitojnë një shumë të madhe parash Ky muaj do të jetë me fat për disa shenja të horoskopit. Jeta e tyre do të ndryshojë për mirë, madje do të kenë shanse t
Neymar në histori, barazon rekordin e Leo Messit në Champions Neymar e ka shënuar emrin e tij në librat e historisë, pasi luajti një pjesë të rëndësishme në fitoren dramatike 2-1 të
Do të ketë përballë Bayernin, Suarez: Shanset janë 50/50 Luis Suarez ka dhënë disa komente pas ndeshjes kundër Napoli. Sulmuesi nga Uruguai, Luis Suarez, është shprehur i kën