999 rezultate për

shans

DW: Shansi i fundit për Shqipërinë, takimi i Merkel me Macron të dielën Zhgënjim për Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë: Franca nuk do ta pranojë hapjen e bisedimeve të antarësimit me këto dy
Policia "bllokon" lojtarët e skuadrës serbe: Ndeshja Trepça-Crvena Zvezda nuk do të zhvillohet Trepça ilegale ka bërë publik vendimin që ka marrë nga Njësia Speciale e Policisë së Kosovë – ROSU, se ndeshja me Crvena
SHANSE 0/ Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca dhe Belgjika Në vazhdim të organizimit të operacioneve të riatdhesimit për shtetasit shqiptarë me qëndrim të parregullt në territorin
Solskajer duket se po i vjen fundi, shansi i fundit për të është Liverpooli Ole Gunnar Solskjaer është futur në historinë e Manchester United, për startin më të keq, që kur ka lindur Premier Leagu
Gjimshiti: Hysaj do na mungojë, por luajmë shanset tona ndaj Turqisë Në mungesë të Hysajt e Mavrajt, Berat Gjimshiti është mbrojtësi më me eksperiencë në Kombëtaren Shqiptare, ndërsa sot is
"Me Turqinë shansi i fundit", Reja: Lojtarët e grumbullur nga Kosova na prishin punë Trajneri i Kombëtares, Edi Reja bëri publike para pak minutash listën e futbollistëve të grumbulluara për 2 sfidat ndaj
Sa janë shanset? Zero, por këto fotografi do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Ndonjëherë ndodh që rastësitë të jenë kaq të bukura dhe të vecanta sa të përfundojnë virale. Pikërisht të tilla fotog
"Liverpooli e shpërdoroi shansin për titull, nuk do të triumfojë këtë sezon" Diouf beson se Liverpooli do të vuajë që ta përsërisë këtë gjë, pavarësisht se e ka filluar edicionin 2019/2020 me 6 fit
Rangers nxjerr në shitje Grezdën, por lojtari ka pak shanse Rangers do të nxjerrë në shitje Eros Grezdën. Si mos mjaftonin dëmtimet e shumta por dhe rendimenti i dobët i shfaqur në
Tërmet te Barcelona, Valverde pranë shkarkimit Barcelona humbi ndaj Granadas me rezultatin 2-0, ndërsa në Gjermani përballë Borussia Dortmundit dhuroi një paraqitje sk
Asnjë shans për azil në Belgjikë apo Francë, riatdhesohen 31 shtetas shqiptarë 31 shtetas shqiptarë, të cilët kërkonin azil në Francë dhe Belgjikë janë riatdhesuar. Operacioni i riatdhesimit, u zhvil
INTERVISTA/ Rike Roçi tregon shanset e kombëtares dhe "fiksimin" e saj tek Milani (FOTO LAJM) Rike Roci njihet si një nga bukuroshet shqipatre e cila u bë e famshme nëpërmjet shtëpisë më të madhe në Shqipëri, "Big
Portugalia e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë përballë Serbisë (VIDEO) Portugalia ka arritur të shënoj përballë Serbisë në minutën e 42’ pas një rrëmujë në zonë Carvahlo arrinë ta dërgojë top
Xhaka reagon ndaj kritikëve: Askush nuk flet për... “Ne patëm shumë shanse, por kështu e ka futbolli. Askush nuk flet për rastet tona, askush nuk flet sa shanse i humbëm. A
Valon Berisha flet për shanset që ka Kosova ndaj Çekisë dhe Anglisë Mesfushori i Lazios, Valon Berisha, u paraqit në konferencë për shtyp pas stërvitjes së parë të Kosovës. Ai diskutoi
11.6 mijë shqiptarë presin përgjigje prej kampeve të Europës, shanset e refuzimit janë të mëdha Janë me mijëra shqiptarë që presin me ankth se cila do të jetë përgjigja ndaj aplikimit të tyre për të fituar statusin e
Negociatat, Kukan: Maqedonia e Veriut mund të marrë një datë në vjeshtë, Shqipëria pak shanse Maqedonia e Veriut mund të marrë një datë për fillimin e negociatave në vjeshtë, ndërsa ky skenar është më pak realist p
"Nuk ka shans me kon mo" tha Stresi, Keisi "i vë kapakun" përgjigjet publikisht për reperin(FOTO LAJM) Prej disa javësh, Keisi dhe Stresi kanë nisur thumbimet për njëri-tjetrin në rrjete sociale, fill pas ndarjes së tyre të
Shuhen shpresat, Stresi bën me dije se nuk ka shans për një rikthim me Keisin (VIDEO) Prej disa javësh, kryefjala e mediave është bërë ndarja e bujshme e reperit Stresi me partneren e tij, Keisin. Vetëm
Të kthehesh me ish-in, tre shenjat që tregojnë se mund t’i jepni një shans të dytë E Shihni që kanë ndryshuar Një gjë tjetër është kur ai betohet e stërbetohet që ka ndryshuar dhe gjë tjetër ës