999 rezultate për

shannon

James del zbuluar, "i rrëmben" ish-bashkëshorten Marc Anthony-t (FOTO LAJM) James Rodriguez del zbuluar. Futbollisti kolumbian, pjesë e Bayernit të Mynihut, zbulon një detaj të rëndësishëm për të
"Ecte me shpejtësi marramendëse", pilotët raportojnë objektin misterioz në qiell Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur në ajër me datë 9 nëntor. Një pilot i British Airways gjatë një fluturimi në Lond
Kjo ushtare nuk është vetëm për luftë (FOTO LAJM) Ajo ka shërbyer për katër vjet në Marinën amerikane. Por prej disa vitesh, 29-vjeçarja Shannon Ihrke punon si modele.
Marinsja amerikane që braktisi ushtrinë për t’u shndërruar në një yll Instagrami (FOTO LAJM) Një ish-model i kthyer nga Detare ka zbuluar se burrat kanë ofruar të paguajnë atë për 'fotografi private' dhe madje i k
Tragjedi, vdes në aksident e gjithë familja Pesë persona, duke përfshirë katër anëtarë të një familje, humbën jetën në një aksident ajror ditën e djeshme në Florida
Përgjaken Krishtlindjet, shuhet në aksident e gjithë familja Pesë persona, duke përfshirë katër anëtarë të një familje, humbën jetën në një aksident ajror ditën e djeshme në Florida
DASH: Të gjitha partitë të marrin pjesë në zgjedhje e qershorit Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje të gjitha partive politike në Shqipëri të marrin pjesë në zgjedhjet e ard
Ish bashkëshorti i JLo i jep fund një tjetër lidhje Ish bashkëshorti i JLo, Marc Anthony, 48-vjeç dhe bashkëshortja e tij, Shannon de Lima, 28-vjeçe, kanë konfirmuar ndarje
Tatuazh në ajër (VIDEO) Në pamje të parë të duket e pamundur, por sfida për të realizuar diçka ndryshe ka bërë të mundur dhe realizimin e një ve
Martohet Marc Anthony, modelja zëvendëson Lopez (FOTO LAJM) Në një ceremoni private, ashtu sikurse ishte paralajmeruar edhe më herët, këngëtari Marc Anthony është martuar sërish. J
Lopez zëvendësohet nga një modele (FOTO LAJM) Lopez nuk është më në zemrën e Marc Anthony, teksa është lidhur me një modele. Thuhet se ata planifikojnë të martohen mu
Boks, Briggs dhe Klitschko zihen në piceri (VIDEO) Shannon Briggs ka kohë që ka hedhur dorashkën dhe kampioni i fundit amerikan i peshave të rënda vazhdon të kërkojë me dë
Vajza që pi 30 litër benzinë në vit (VIDEO) Nëse i merr erë për shumë kohë, benzina është në gjendje që të të trullosë dhe ndonjëherë edhe më keq, të të helmojë me