999 rezultate për

shan

Shikojini mirë këto dy nishane! Nëse keni të tillë, duhet të tregoni kujdes të veçantë Nëse nuk do ta kuptoni seriozisht vërejtjen e dermatologut dhe rregullisht të kontrolloni çdo lyth, çdo ndryshim në lëku
Xhaka u mbylli gojën më së miri tifozëve serb që e shanin (VIDEO) Granit Xhaka bashkë me Xherdan Shaqirin jënë bërë pretagonistët kryesor në ndeshjen Zvicër-Serbi ku shënuan secili nga n
Nishanët e kuq në trupin juaj, çfarë i shkakton dhe e janë të rrezikshëm? Shumë njerëz friksohen nga nishanët që kanë në trupin e tyre. Frika se mos ndoshta këta nishanë kanë natyrë kancerogjene
Reperi me famë ndërkombëtare shan rëndë në gjuhën shqipe (VIDEO) Ai është një nga reperët më të njohur në botë, i cili me hitin e tij “Unforgettable” arriti një sukses të madh. Bëhe
Gabim trashanik, nëse pini ujë në këto raste Pak njerëz shkojnë në palestër dhe pak njerëz të tjerë hanë darkë pa pirë asnjë gotë ujë. Megjithatë, konsumimi i tepërt
Çfarë ke humbur Xhemaili! Shansi i madh që shpërdoroi Zvicra për të shënuar (VIDEO) Një kombinim perfekt mes Zuber dhe Xhemailit për pak e çoi Zvicrën në avantazh në minutën e '38 në ndeshjen kundër Suedi
Zv/ambasadorja gjermane: Zero shanse për azil në Gjermani Prishmëritë e BE-së nga Shqipëria që ajo të meritojë hapjen e negociatave të anëtarësimit në 2019 janë temë e ditës në T
Gabimi trashanik që u zbulua më vonë tek seriali i famshëm "Ezel" Megjithëse ka përfunduar më shumë se 6 vite më parë, seriali “Ezel” vazhdon të ndiqet dhe debatohet ende në Turqi dhe më
Kroacia fiton penallti, shikoni se çfarë shansi ka hmbur Modric (VIDEO) Kroacia kishte shansin e artë për të kaluar në avantazh ndaj Danimarkës në "Nizhny Stadium". Nga pika e bardhë e pen
Shqiptarët e shanë me libër shtëpie, Januzaj tregon pse nuk festoi golin me shqiponjë Dy lojtarët e Zvicrës me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, u ndëshkuan nga FIFA me gjobë për shka
Sa pak shanse ka Korea e Jugut kundër Gjermanisë (FOTO LAJM) Korea e Jugut po përballet me Gjermaninë për të shpresuar në ndonjë mrekulli, pasi shanset për koreanët janë shumë të pa
Shansi i fundit për Gjermanët, sjellin risi kundër koreanëve Gjermania do ta kërkojë kualifikimin kundër Koresë së Jugut dhe do i duhet një fitore e thellë për të siguruar kalimin n
Kroacia i bën "puçin" Messit, minimizohen shanset e kualifikimit të Argjentinës Sonte është dita kur Lionel Messi duhet të tregojë se është lider dhe të udhëheqë Argjentinën drejt fitores. Por kual
Paratë e kapura nuk do të hetohen nga Nishani, detaje të reja nga çështja Edhe sot po dalin në dritë detaje të reja nga shuma e parave që u kap në portin e Durrësit. Policia dhe Prokuroria e
Dalin pamjet, si Behrami shan tifozët serb pas golit të Shaqirit (VIDEO) Zvicra mposhti Serbinë falë 2 golave të futbollistëve shqiptarë, Granit Xhakës i cili barazoi rezultatin në 1-1 me një s
Burg për shantazh, si rrodhi ngjarja Gjykata Themelore në Ferizaj, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Ferizajt,për caktimin e masës së paraburgi
Mali rreth 2 mijë metra hidhet në erë me dinamit Fjalë për fjalë, punëtorët kinezë kanë lëvizur malet për të ndërtuar një aeroport të ri. Punëtorët në Chongqing kanë
Messi ka shansin të tregojë kush është në këtë ndeshje ose të pranojë që Ronaldo është më i miri Kupa e Botës vazhdon të mos dhurojë atë shkëlqimin, pasi gjatë ditës së djeshme u shënuan vetëm tre gola, ku tri skuadra
Gabimi trashanik në fanellën e lojtarit të Arabisë Saudite (FOTO LAJM) Anësori 26-vjeçar i ekipit të Vijarealit ka zbritur sot në fushën e lojës me ekipin e tij të Arabisë Saudite për luajtur
Pasi i gjujtën me 10 vezë, Veliaj: S'kishin fare nishan (VIDEO) Kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka reaguar për herë të parë në lidhje me incidentin e paradites së sotme ku Veli