999 rezultate për

shampo

Me sapun apo me shampo, cila është mënyra më e mirë e pastrimit të lëkurës? Çdo ditë mund të dëgjosh mendime të ndryshme për atë që duhet apo nuk duhet të përdorësh ndërsa je duke bërë dush. Me kë
Rikthim në kohën e sapunit 15-lekësh, shampoja e ngurtë propozimi më i rëndësishëm në 2021 Kushton pak, i bën mirë ambientit dhe flokëve tanë, ka paraqitje të bukur të një sapuni aromatik ose shijen e një makcar
Tregoni kujdes! Herë tjetër mos e bëni më këtë gabim kur të lani flokët Ata që i lajnë flokët duke aplikuar vetëm një herë shampo kanë bërë gabim. Kështu thotë një stiliste flokësh e cila post
Sa shpesh duhet të lahemi? Ja çfarë thonë ekspertët Ka nga ata që lahen çdo ditë, të tjerët dy deri në tre herë në javë. Të tjerët një herë në javë dhe të tjerët kur lyejnë
Flokë me yndyrë? Ja çfarë duhet t’i shtoni shampos tuaj Ne të gjithë i shtojmë kripë ushqimeve në përditshmëri, por vetëm pak njerëz janë të vetëdijshëm se kripa mund të jetë n
Flokë me yndyrë? Ja çfarë duhet t’i shtoni shampos tuaj Ne të gjithë i shtojmë kripë ushqimeve në përditshmëri, por vetëm pak njerëz janë të vetëdijshëm se kripa mund të jetë n
Arsyeja pse shampos tuaj duhet t'i shtojni hudhër, do ju lërë me gojë hapur! Hudhra është një produkt shumë i mirë për rritjen e shpejtë e të shëndetshme të flokëve. Ajo është e pasur me shumë mine
Këto shampo ju dëmtojnë flokët Nëse do të pyesni çdo parukier apo stilist se çfarë lloji shampo përdorin për veten dhe klientët e tyre, të gjithë do të
Porositi një shampoo online, gruas i vjen "çudia" në derë Duket se porosia për një shampo i ka sjellë një gjë tjetër një gruaje. Kjo e fundit e cila kishte bërë një porosi onl
Kujdes me shampon e flokëve, ky përbërës ua shkatërron Shampot ne i zgjedhim të jenë të bukura, aromatike dhe mundësisht, të bëjnë sa më shumë shkumë. Por në fakt, këto janë v
Flokë me yndyrë? Ja çfarë duhet t’i shtoni shampos tuaj Ne të gjithë i shtojmë kripë ushqimeve në përditshmëri, por vetëm pak njerëz janë të vetëdijshëm se kripa mund të jetë n
Ky përbërës i shampos mund të jetë duke jua shkatërruar flokët pa e marrë vesh Shampot ne i zgjedhim të jenë të bukura, aromatike dhe mundësisht, të bëjnë sa më shumë shkumë. Por në fakt, këto janë v
Shampot e bebeve përmbajnë produkte të dëmshme dhe kancerogjene, nuk kalojnë testin Agjencia e kontrollit të barnave në Indi ka zbuluar se mostrat e shampos të Johnson & Johnson kishin dështuar testin e c
Nëse doni një shampo bio, bëjeni fare thjeshtë në shtëpi Një produkt organik për kujdesin personal është gjithmonë më i mirë se një produkt i blerë në dyqan. Përveç faktit që në
Harrojini shampot, zhdukni zbokthin në kushte shtëpie Si të mbroni flokët e juaj nga zbokthi Maska në kushte shtëpie: 1. Maskë me fara ftonjsh Përdorini farat e ftonjv
Përgatitet në shtëpi, shpëtoni flokët tuaj me këtë shampo Nëse preferoni të kujdeseni për flokët përmes metodave natyrale, atëherë padyshim se do t’ju pëlqejë kjo shampo të cilën
Vidhte shampo dhe pije alkoolike, dënohet i riu Një i ri i cili vidhte shampo dhe pije alkoolike në një supermarket është dënuar me 1 vit burg. 19 vjecari me inicial
Pastroni furçat e make-upit me këtë hile të thjeshtë Nuk besojmë se është e nevojshme t’ju pyesim se sa shumë përtoni t’i pastroni furçat e grimit. Ndonjëherë kujdesi për t’
E mahnitshme çfarë bën pak kripë në shampo Kripa është një nga elementët më të rëndësishëm për jetën e njerëzve në përgjithësi. Kripa është përdorur dhe konsum
Kjo grua nuk i lau flokët 6 vjet me shampo dhe bëri këtë zbulim Wendi Tibbets 47 vjeçare, është femra e cila për gjashtë vite nuk i ka larë flokët e saj me shampon, prandaj ajo ka treg