999 rezultate për

shampanjĂ

Përflitet shumë për jetën luksoze, menaxheri i VIP-ave tregon çfarë fshihet pas saj Tashm prej kohësh ai përflitet vazhdimisht në media për shkak se menaxhon disa këngëtarë shqiptarë. Xhani Demika i ci
Plas shampanja në Kuçovë, ministrja e Ramës feston si e “çmendur” (VIDEO) Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj e ka nisur festën e rezultatit te PS ne zgjedhjet e
Shampanja franceze me shqiponjë dykrenare (FOTO LAJM) Komapnia e famshme e verërave franceze, Millesime ka ofruar një shampanjë unike për adhuruesit e kompanisë së saj. Ik
Shampanja 130 mijë euro-she Tre polumbarë amatorë zbuluan 11 shishe shampanje në një anije të mbytur pranë ujrave të Bordosë, në vitin 2009 dhe vend