999 rezultate për

shamku

Dha dorëheqjen pasi mori pjesë në protestë, ish-deputetja mbron të bijën Mbrëmjen e sotme u bë publike dorëheqja e Anna Shkreli pas shembjes së Teatrit Kombëtar. Ish-deputetja e Partisë Soci
Dhëndri i Ledi Shamkut dhe Artan Shkrelit i zë pusi Ramës tek dera e shtëpisë Belind Këllici dhe deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi organizuan një protestë sot me të rinjtë e forumeve rinore të part
PS rreshtohet kundër LSI, deputetja socialiste: S'do ketë qeveri besimi Ka ardhur një tjetër reagim nga rradhët e Partisë Socialiste për propozimin e LSI për “qeveri besimi”. Me anë të një
Shamku: Mali i Zi shkel të drejtat e shqiptarëve që jetojnë atje Parlamenti ratifikoi një ditë më parë Protokollin e aderimit të Malit të Zi në NATO. Pas miratimit të këtij protokol
Deputetja e marrosur pas bashkëshortit: Të du fort çun king! Një ditëlindje jo si të tjerat është ajo për Artan Shkrelin, ku ndër urimet, më specialja ka qënë ajo e bashkëshortes së
Dritan Hila në sulm ndaj Ledi Shamkut me dialekt tirons Dritan Hila, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka thumbuar deputeten Ledi Shamku. Ai i është referuar asaj p
Ledi Shamku i'a merr këngës, ja çfarë i këndon opozitës Gjuha aspak etike që përdoret në Kuvend, ka marrë vëmëndjen e deputetes Ledi Shamku, ku përmes fjalëve të zgjedhura arri
Ledi Shamku kundër Tsipras për minoritetin grek Deputetja e Partisë Socialiste Ledi Shamku ka reaguar pas lajmit në mediat greke se Alexis Tsipras ka thënë se Tirana zy
PS: Arsimi i Lartë në thundrën e injorancës në pushtet Partia Socialiste ka vijuar edhe sot të listojë dështimet e qeverisë Berisha. Në një deklaratë për mediat deputetja Ledi
Ledi Shamku: Më mbetet peng që nuk i qëndrova më pranë Danit Gjuhëtarja Ledi Shamku në një intervistë për Gazetën Shqiptare tregon e përlotur raportet miqësore që kishte me të ndjer
Shamku: 8 maji, disfata e Berishës dhe Bashës Basha po përpiqet të blejë votat e qytetarëve të kryeqytetit, kështu ka akuzuar Partia Socialiste, kandidatin e djathtë
PS: Më 8 mars, gratë në protestë Partia Socialiste përsëriti sot thirrjen drejtuar grave për tu solidarizuar në protetën që do të organizohet në 8 Mars k
Shamku: Premtimet për arsimin, fjalë boshe Pas deklaratave të kryeministrit Sali Berisha për mbështetjen e arsimit të lartë, rritjen e kuotave të studentëve dhe rr
Greva, deputetja Ledi Shamku ne spital Deputetja socialiste Ledi Shamku është dërguar me urgjencë në spital për shkak të p&e