999 rezultate për

shami

Dashamir Shehi: Babai im do i bënte atentat Musolinit! Kreu i LZHK, Dashamir Shehi ka treguar historinë e babait të tij, i cili u përndoq për disa kohë nga sistemi komunist.
Mustafa e "kryqëzoi" për shamitë e kuqe, kjo është përgjigjia e vetme që ka Kurti Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka vendosur mos japë asnjë përgjigje për vendosjen e shamive të kuqe në Prisht
Shamitë e kuqe të Vetëvendosjes në Prishtinë, reagon Mustafa Diten e diel, Kosova mban zgjedhjet e parakohshme parlametare. Ndërkohë që Vetëvendosja, ka lidhur shami të kuqe në Pris
Nga fotot topless tek shamia, Shkëndije Mujaj: Ndihem e privilegjuar (FOTO LAJM) Shkendije Mujaj u paraqit si një ndër femrat që nuk njeh tabu, e cila tërhiqte vëmendjen për shkak të fotove provokative
Ekzekutoi kunatën, dënohet me burg të përjetshëm Dashamir Xhepa Dashamir Xhepa është dënuar me burg të përjetshëm pasi vrau kunatën e tij për motive xhelozie. Krimi i rëndë ndodhi n
Me shami dhe shofere autobusi, shqiptarja që habiti italianët: Të gjithë më vëzhgojnë (FOTO LAJM) Bukurie Voka ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi për herë të parë historinë e jetës, pasi “Corriere
U bë e famshme me spektaklin në stadium, modelja "mbulohet" me shami (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Kinsey Wolanski, njihet për imazhet provokuese që publikon. Ajo është aktive në rrjete so
"S'mund të dal kundër besimit", modelja e parë me shami merr vendimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Halima Aden, një nga modelet e para që mban veshjen tradicionale të grave islame, thotë se gjatë gjithë kësaj kohe është
E kolme dhe me shami, modelja që po thyen tabu (FOTO LAJM) Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” pasi u zgjodh nga marka PrettyLitt
E kolme dhe me shami, modelja që po thyen tabu (FOTO LAJM) Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe “plus-size” pasi u zgjodh nga marka PrettyLitt
Zbardhët dëshmia e Dashamir Xhepës që vrau kunatën për Shën Valentin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar dënimin me burg përjetë të shtetasit Dashamir Xhepa, i akuzuar për vrasjen e kunatës së
Koalicion me LSI? Dashamir Shehi: As që bëhet fjalë, në 25 prill vetëm me PD! Kryetari i LZHK-së, Dashamir Shehi ka përjashtuar mundësië që të shkojë në zgjedhje së bashku me LSI, duke theksuar se ë
Vrau kunatën me të cilën kishte lidhje intime në Shën Valentin, merret vendimi për Dashamir Xhepën Prokuroria ka kërkuar burg përjetë për Dashamir Xhepën, i akuzuar për vrasjen e kunatës së tij në 14 shkurt të vitit 201
25 vjeçari duke u dridhur në gjyq tregon si xhaxhai i vrau nënën: Nuk kishin lidhje! Rreth një vit me parë, Lirie Xhepa u vra nga kunati i saj, Dashamir Xhepa i cili fillimisht e ka masakruar me sende të f
Nga fotot provokuese te shamia, rrëfehet Shkëndije Mujaj (FOTO LAJM) U paraqit si një nga femrat që nuk njeh tabu, për vite të tëra realizoi projekte të cilat ishin atraksion në botën e ske
Në rrugë e mban dhe në lokal e heq, Dashamir Shehi "luftë" me maskën Kur vjen puna te maska, shqiptarët e gjejnë pak të vështirë tja kuptojnë funksionin dhe ta vënë në praktikë. Kështu k
Ndryshimi drastik i Lorit, nga fotot provokuese mbulohet me shami (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren shumë të komentuar të "Big Brother 7", Lori Hoxhallarin. Pas Big Brother, L
Ndryshimi drastik i Lorit, nga fotot provokuese mbulohet me shami (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend ish-banoren shumë të komentuar të "Big Brother 7", Lori Hoxhallarin. Pas Big Brother, L
Gjuzi sulmon Ramën pas përjashtimit nga Parlamenti: Ka qejf t'i hajë shamitë e meshkujve Deputeti Kujtim Gjuzi ka reaguar pas vendimit të marrë për përjashtimin e tij 10 ditë nga Parlamenti. Në një lidhje m
"Netët arabe", mbulohet me shami Marina Vjollca (FOTO LAJM) E shohim çdo javë në ekranin shqiptar si moderatore e "Klanifornia", e kuruar deri në detaj dhe duke shkëlyqe çdo natë,