999 rezultate për

shameti

Nasip Naço shkakton "divorc" në PS, kush është deputeti që i largohet Ramës Një përplasje ka ndodhur brenda PS dhe shkak është "blerja" Nasip Naços nga LSI. Burimet bëjnë me dije se deputeti Ad
Shameti: Nuk e mbaj mend ndonjëherë Kukësin të fundit, pritet kur formatohesh çdo vit Ish-kapiteni i Kukësit, Ylli Shameti, insiston se është e pazakontë situata e Kukësit, që ka cilësi por ka mbyllur me 0
Shameti: Do të rikthehem te Kukësi, jam larguar me kujtime të bukura Ylli Shameti verën e shkuar la Kukësin pas gjashtë vitesh, për të kaluar te Gjilani i Gentian Mezanit, por një dëmtim i
Ylli Shameti tregon pse Koronavirusi nuk ka ardhur në Gjirokastër (FOTO LAJM) Fjala është për belgun Dries Mertens që po i kalon muajt e fundit si futbollist i Napolit dhe ende nuk ka pranuar të rin
Lojtarët e Kombëtares bëhen bashkë, drekës i bashkohet dhe Ylli Shameti (FOTO LAJM) Dy lojtarët e Kombëtares shqiptare Gentian Selmani dhe Sokol Cikalleshi kanë gjetur kohën të drekojnë së bashkur në qyte
E konfirmon për Albeun: Ylli Shameti drejt riaftësimit, mbrojtësi rikthehet për Gjilanin në këtë datë (VIDEO) Ylli Shameti është shumë pranë riaftësimit. Ish-mbrojtësi i Kukësit i cili iu bashkua Gjilanit në merkaton e verës që la
Futbolli nuk i ndahet Ylli Shametit, shikoni çfarë fitoi bashkë me djalin e tij (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Kukësit, Ylli Shameti, kaloi këtë verë nga verilindorët tek ekipi i Gjilanit në Kosovë, por një dëmtim e
INTERVISTA/ Ylli Shameti rrëfen largimin nga Kukësi: Kam akoma për të dhënë, te Gjilani kemi projekt serioz Ish-kapiteni legjendar i Kukësit, Ylli Shameti ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, dhënë gazetarit Gerl
Kukësi i falet Shametit, fiton minimalisht ndaj Kamzës Kukësi ka marrë një fitore minimale me shifrat 1-0 ndaj Kamzës në “Loro Boriçi” të Shkodrës, ndeshje e vlefshme për Kate
Kukësi në alarm, pa Allën dhe Shametin ndaj Tiranës Humbja me Kamzën erdhi si një rrufe në qiell të hapur, por sikur kjo të mos mjaftonte, tashmë te Kukësi duhet të bëjnë l
Shameti kërkon si fillim kualifikimin kundër Tiranës Kukësi një sezon më parë u eliminua pikërisht nga Tirana në Kupën e Shqipërisë. Kapiteni Ylli Shameti ndalet fillimisht
Shameti krenar për Lufëtarin e sotëm Luftëtari, përtej çdo parashikimi, me paraqitjen e tij mbresëlënëse nën drejtimin e trajnerit Hasan Lika, e ka mbyllur g
Shameti qahet për penalltinë: Nuk ishte pasi ishte e pavullnetshme Tri pikë të rëndësishme për Kukësin, që vlejnë më shumë në anën psikologjike dhe për vazhdimësinë. Ylli Shameti theksoi
Shameti vlerëson Partizanin, por është i bindur në fitoren e ekipit të tij Kukësi-Partizani është supersfida e javës së 11-të në Kategorinë Superiore. Përballë njëra-tjetrës do të jenë dy skuadra
Zeqiri e Shameti, mungesat afatgjate te Kukësi Sikur të mos mjaftojë humbja ndaj Skënderbeut, Kukësi përgatit sfidën ndaj Lushnjes me mungesa të mëdha. Mladen Milinkov
Kush janë 9 emrat që do verifikojnë mandatet e deputetëve Seanca e paradites së sotme në Kuvendin e Shqipërisë ishte shumë e shkurtër dhe proceduriale. Këtë seancë u krijua ko
Mbrojtësi i Kukësit tallet me rivalët: Kujdes mos bini nga kategoria! (FOTO) Mbrojtësi i Kukësit, Ylli Shameti ka qenë protagonist absolut në fitimin e kampionatit gjatë këtij sezoni nga verlindorë
Plas edhe grushti mes lojtarëve në Kukës, Muzaka godet Shametin Sërish tension në zonën e Kukësit. Muzaka godet me grusht Shametin e ndërsa ky i fundit shtrihet në fushë dhe kërkon
Kaos dhe skandal në Kukës, Latifi pengohet nga Shameti dhe Jorgji nuk jep penallti (VIDEO) Kaos dhe skandal në Kukës, Latifi pengohet në zonë nga Shameti dhe Jorgji nuk jep penallti, biles nxjerr të verdhë për s