999 rezultate për

shalen

Gjuzi "ngacmon" live Klodiana Shalën: Po të isha ministër, ti do lëvizje me shofer privat Deputeti opozitar Kujtim Gjuzi, komentohet shpesh për ngacmimet e batutat e tij pikante. Ai është kthyer në kryefjalë të
Ndërron jetë gazetari Llukman Halili Ka ndërruar jetë gazetari shumëvjeçar i politikës, Llukman Halili. Halili ishte me prejardhje nga Tërnoci i Bujanovci
Sulmoi gazetarin, Haradinaj: E thirra në telefon Endrit Shalën Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur sot në Emisionin Frontal në T7 për kërcënimet që iu janë bër
Burri i deputetes Haxhiu nguc Haxhi Shalën për dashnoren, ja si i përgjigjet djali i tij Djali i deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e NISMA-s Haxhi Shala, Flakroni ka reaguar ndaj anëtarit të Lëvizjes
Edhe Mustafa përfshihet në debatin e lidhjes së Haxhi Shalës me këngëtaren Drejtori i Telekomit, Agron Mustafa ka reaguar ndaj gruas së Haxhi Shalës pasi kjo e fundit tha se në vendin ku aktualis
Fatmir Limaj shpallet i pafajshëm për rastin “Kleçka” Gjykata e Apelit ka marr vendimin të shpallë të pafajshëm deputetin, Fatmir Limaj dhe të tjerët për rastin "Kleçka".
Sparta Praga, vjen goli i parë për Shalën (VIDEO) Herolind Shala gjen golin e parë me Sparta Pragën, skuadër me të cilën firmosi vetëm pak javë më parë, duke i dhënë fun
Genoa, Udinese e Empoli duan Herolind Shalën Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Herolind Shala, synohet nga tri klube të Serisë A. Lajmi raportohet nga portali itali
Norvegji-Shqipëri, "luftë" për Herolind Shalën (VIDEO) Shqipëria mund të humbasë një tjetër lojtar, i cili ka shpërthyer me lojën e tij gjatë dy viteve të fundit. Bëhet fjalë
Për Shalën ka një dosje 2 mijë faqëshe Ahmet Shala është protagonsit në një dosje 2000 faqeshe, të cilën e posedojnë të paktën 44 institucione kombëtare dhe nd
Një vjetori, akademi përkujtimore për Shaban Shalën Në një vjetorin e ndarjes nga jeta të ish eprorit të lartë të UÇK-së, TMK-së dhe FSK-së, Shaban Shala është mbajtur një
Takimi me Daçiç, Thaçi informon Mustafën dhe Shalën Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takime të ndara Kryetarin e LDK-së, Isa Mustafa dhe
Sfishta dënohet me 6 vite burg për rrëmbimin e një personi Arben Sfishta është dënuar nga Gjykata e Prishtinës me gjashtë vjet burgim për veprën penale të kidnapimit në bashkëkrye
Presidentja ka takuar Thaçin, Mustafën, Shalën dhe Pacollin Presidentja Atifete Jahjaga takoi udhëheqësit e partive dhe subjekteve politike parlamentare. Në një njoftim të Presiden