999 rezultate për

shale

Shkrimtarja u kundërvihet vajzave me shalë jashtë të televizionit: Të jetë zgjedhje e tyre apo e shefave Poetja e njohur Flutura Açka me anën e një postimi në facebook ka reaguar në lidhje me zhveshjen e femrave në ekrane dhe
Ndërron jetë gazetari Llukman Halili Ka ndërruar jetë gazetari shumëvjeçar i politikës, Llukman Halili. Halili ishte me prejardhje nga Tërnoci i Bujanovci
Përgjimi fundos të moshuarin që abuzoi me të miturën në Sarandë: E fërkova nga shalët Bajram Tusha, 72-vjeç lindur e banues në Sarandë akuzohet për abuzim seksual me të mitur. Prokuroria e Sarandës e ka
Alesia Bami "çmend" rrjetin me fustanin e shkurtër: Ka lezet dy metra shalë (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
"Ka lezet dy metra shalë", Alesia Bami “tërbon” rrjetin me fustanin e shkurtër (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Alesia Bami, është një nga moderatoret më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo komentohet shumë për
Sulmoi gazetarin, Haradinaj: E thirra në telefon Endrit Shalën Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur sot në Emisionin Frontal në T7 për kërcënimet që iu janë bër
Challandes tregon situatën e Muriqit, Shalës dhe Kolollit Bernard Challandes ka dhënë informacione për lëndimet e fundit në përfaqësuesen e Kosovës. Selektori ka thënë se Muri
Dhunuan bashkëmoshatarin në shkollë, procedohen 5 adoleshentë në Cërrik 5 adoleshentë janë proceduar pasi dhunuan në ambjentet e shkollës një bashkëmoshatar të tyre. Jan proceduar në gjendj
Momenti kur forcat serbe largohen nga Kosova me "bisht ndër shalë" (VIDEO) Sot janë mbushur 20 vjet që nga përfundimi i sulmeve të NATO-s kundër Serbisë. Më 12 qershor të vitit 1999, në Kosovë
“Të kesh gjoks e shalë bëhesh e famshme”, Ilda Bejleri i përgjigjet fansit Ilda Bejleri gjithmonë komentohet për fotot provokuese dhe shpeshherë edhe kritikohet për këtë fakt. Një nga ndjekësi
Haradinaj përgjigjet përmes Shalës: Taksa nuk hiqet Pavarësisht reagimit të ashpër të SHBA-së dhe paralajmërimit për heqjen e taksës Qeveria e Kosovës nuk pritet të heqë do
Banorët e Shalës shpërthejnë kundër Bashkisë: Do e mbysja...(VIDEO) Njësitë administrative Shalë, Shosh dhe Pult në Shkodër janë ende të bllokuara. Më shumë se 30 banorë, ndër të cilët
Lajmërohet nga arratisa komandant "Molla e Kuqe" Ish-ushtari i UÇK-së, Remzi Shala, i njohur me nofkën “Molla e Kuqe”, po vazhdon të jetë në arrati që nga koha kur atij
Adelina Tahiri tregon iniciatorin për të nxjerr të pasmet në klip" (VIDEO) Prej kohësh ajo është shkëputur nga muzika dhe i është përkushtuar familjes. Këngëtarja Adelina Tahiri është bërë nënë p
Gjyste Vulaj ende joshëse, nxjerr shalët në Instagram (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është emër që për vite me radhë qëndron aktive në skenën muzikore shqiptare. Gjyste Vulaj kohën e fundit
Familjarët e viktimave: Shteti më shumë u mërzit për ambasadoren turke sesa për 4 shqiptarët Familjarët e katër viktimave të cilët vdiqën në aksidentin e të premtes në magjistralen Prishtinë-Gjilan janë të bindur
Bleona nxjerr shalët dhe ka një lutje për të ëmën (FOTO LAJM) Bleona Qereti u lutet të afërmve t'i shkojnë pranë me urgjencë. Për çudi të të gjithëve këngëtarja Bleona Qereti ka shk
Herolind Shalës i del pija dhe sqaron postimin armiqësor ndaj Shqipërisë (FOTO LAJM) Herolind Shalës duket se i ka dalë "dehja" nga fitorja e merituar e Kosovës ndaj Shqipërisë dhe tashmë ka filluar të log
Komentuesit i bëjnë "namin" Herolind Shalës (FOTO-LAJM) Edhe pse një ndeshje miqësore, ndaj Kombëtares së Shipërisë dhe asaj të Kosovës, nuk kanë munguar debatet për këtë ndesh
Si u vranë shqiptarë në Mitrovicën e Veriut dhe askush nuk u dënua Para 18 viteve në Mitrovicën e Veriut u ekzekutuan dhjetë qytetarë shqiptarë, në mesin e të cilëve kishte fëmijë, gra dh